Sport1 a Sport 2 - nahravanie v Magio Go

Otázka

• 0

Dobrý deň,

kedysi bola možnosť nahrávať programy Sport 1 a Sport 2 do Magio Go. Teraz mi to už dlhšie nefunguje. Neviete mi poradiť, v čom by mohol byť problém? Oba programy mám predplatené ako v čase, keď to išlo.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

kedysi bola možnosť nahrávať programy Sport 1 a Sport 2 do Magio Go. Teraz mi to už dlhšie nefunguje. Neviete mi poradiť, v čom by mohol byť problém? Oba programy mám predplatené ako v čase, keď to išlo.

Ďakujem

Pred nejakým časom som sem dával otázku ako to je s nahrávaním pri MagioGO, ale zjavne na ňu nebol záujem kompetentných tu na fóre odpovedať, takže môžno sa na druhýkrát podarí...

Nahrávanie nefunguje na všetkých športových kanáloch, nielen na Sport 1 & 2. Keďže ostatné programy fungujú a predtým sa dali nahrávať aj športové kanály - vlastne kvôli tomu si aj platím MagioGO Archív - bolo by dobré, ak by to bolo ľuďmi z Telekomu vysvetlené.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mas archiv magio go a magio go premium

https://www.telekom.sk/televizia/magio-go?gclid=CMr24v3Qm9MCFa4K0wodZuIL_Q

na tejto stranke vidis ktore programy maju archiv a ktore nie 

To si mi veľmi nepomohol. Pretože ja mám Magio Go zadarmo k Magio TV. A tým pádom prístup k 50tim programom, ktoré mi samozrejme idú. Otázka sa však týkala nahrávania športových programov a o tom sa na tej stránke, ktorej link si sem zavesil, nepíše nič.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ako ze nie? 

K Magio GO si môžete aktivovať Archív, s ktorým sa dá sledovať už odvysielaný program dvadsiatich TV staníc, v závislosti od balíčka Magio GO, až 7 dní dozadu.

potom ked si kliknes pod tym, krasne vidis, ktore programy maju archiv 

1.jpg

3.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ako ze nie? 

K Magio GO si môžete aktivovať Archív, s ktorým sa dá sledovať už odvysielaný program dvadsiatich TV staníc, v závislosti od balíčka Magio GO, až 7 dní dozadu.

potom ked si kliknes pod tym, krasne vidis, ktore programy maju archiv 

1.jpg

3.jpg

Lenže Ty píšeš o úplne niečom inom. Ty píšeš o archíve, ja o nahrávaní jednej konkrétnej relácie TV programu, ktorú si vyberiem. A to sú dve rôzne veci.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som poprosil MATEJA o odpoveď, kedy si budeme môcť nahrávať, 10 hodín programov a podotýkam, že akýchkošlvek programov, ktoré mi boli sľúbené pri aktivácii Magio Go Premium + Magio Go Archív. Predtým som mohol nahrávať akýkoľvek program do 10 hodín a teraz len vybrané kanály. Prečo to niekto mení, keď to tak na začiatku bolo sľúbené. Samozrejme sa mi jedná hlavne o nahrávanie športovýck kanálov. Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar