Novinky v Magio TV

Otázka

• 3

Ahojte,

aby sme mali všetky aktuálne info pokope tak som vytvoril novú tému. Budem sem pravidelne pridávať všetky novinky v oblasti TV.

Pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

161 odpovedí na túto otázku

• 0

@Tataracik sak tak to asi aj bude, len kecy ako zaciatkom roka to bude a stale sa na vsetko len caka, pri tom ti co maju magiosat uz dostali aktualizaciu len zas mi to pride ze na IPTV sa zase akosi "pozabudlo".

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@MateyPri novopridanom Discovery Channel HD na pevnej sieti sa zobrazuje EPG z Discovery Showcase

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matey  Konecne posun v spristupnovani HD verzii programov.Ale predsa len nebolo lepsie miesto MTV Live uvolnit iConcerts ? Tiez by ma zaujimalo, ci planujete uvolnit aj zvysne programy sportoveho balika do XL ponuky (pre tych,ktori maju XL balik uz dnes maju komplet rodinny hd a vacsinu sportoveho hd balika).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim

mam MagioTV cez satelit balicek L ... dnes rano mi naskocila "aktualizacia programov" a odvtedy mi zrazu pri discovery sience hlasi ze program nie je zahrnuty v mojich balickoch, pricom doteraz bez problemov siel .. kde sa stala chyba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim

mam MagioTV cez satelit balicek L ... dnes rano mi naskocila "aktualizacia programov" a odvtedy mi zrazu pri discovery sience hlasi ze program nie je zahrnuty v mojich balickoch, pricom doteraz bez problemov siel .. kde sa stala chyba

@apatkavolaj podporu. 0800 123 777

https://www.telekom.sk/kontakt/dolezite-telefonne-cisla

Editoval hgt65

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na podporu som volal a tam mi povedali ze vraj bol presunuty do vyssieho balicka .. akurat ked som potom hladal nejaku zmienku o tom niekde na inete, tak som nic take nenasiel, naviac aj na stranke telekomu je stale uvedeny tento program (a este aj niektore ine ktore mi to tiez zacali robit), ze stale patri do balicka L

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na podporu som volal a tam mi povedali ze vraj bol presunuty do vyssieho balicka .. akurat ked som potom hladal nejaku zmienku o tom niekde na inete, tak som nic take nenasiel, naviac aj na stranke telekomu je stale uvedeny tento program (a este aj niektore ine ktore mi to tiez zacali robit), ze stale patri do balicka L

potom ok, môže byť, a asi Admin Telekomu čo spravuje portál nestihol zmeny preniesť  na web.

Aj také veci sa stávajú, a nemali by sa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja už mám z tých programov chaos. nemáte nejkú prehľadnú tabuľku?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem @mirko1141 Mam program L ale teraz mam akciu viac za menej. Tak preto som toto potreboval, lebo som chcel spravit poriadok v programoch. Vsetky novo spristupnene HD verzie dat namiesto SD vsade kde sa to da. Ale ked si pozries Discovery ID Xtra tak nikde nie je HD verzia uvedena, tak neviem, ci je sucastou L-ka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem @mirko1141 Mam program L ... Ale ked si pozries Discovery ID Xtra tak nikde nie je HD verzia uvedena, tak neviem, ci je sucastou L-ka.

Discovery ID Xtra HD je súčasťou L-ka, ja ju mám naladenú .. Ak ju nevieš nájsť, skús reštartovať Set-top box a určite sa ti tam objaví :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Discovery ID Xtra HD je súčasťou L-ka, ja ju mám naladenú .. Ak ju nevieš nájsť, skús reštartovať Set-top box a určite sa ti tam objaví :)

dík za radu
v EPG ju vidim, len som nevedel ci je sucastou L-ka lebo to niekde nie je napisane. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od 1.3.2018 prinášame zákazníkom Magio TV nasledovné zmeny v programovej ponuke:

Pre Magio TV po pevnej sieti:
•    Film+ SD/ HD - presun z balíčka XL do balíčka Filmový (EPG pozície zostávajú zachované)
•    pridanie Retro Music TV do balíčka XL na EPG pozícii 147
•    Fuel HD - zaradenie do balíčka XL a ponechanie aj v balíčku HD Športový na EPG pozícii 335
•    Outdoor channel HD - zaradenie do balíčka XL a ponechanie aj v balíčku HD Športový na EPG pozícii 340
•    MyZen HD - zaradenie do balíčka XL a ponechanie aj v balíčku HD Športový na EPG pozícii 306
•    iConcerts HD - zaradenie do balíčka XL a ponechanie aj v balíčku HD Športový na EPG pozícii 307
•    Trace Sport HD - zaradenie do balíčka XL a ponechanie aj v balíčku HD Športový na EPG pozícii 337

Do regionálnych TV pridávame TV Turiec.

Pre Magio TV cez satelitnú anténu:
•    Film+ - presun z balíčka L do M
•    pridanie M5 do balíčka Maďarský Extra na EPG pozíciu 135
Zároveň nahrádzame nasledovné TV kanály HD verziou a pôvodná SD verzia bude vyradená. EPG pozície zostávajú zachované:
•    Prima MAX HD
•    Prima ZOOM HD
•    Prima COOL HD
•    Prima LOVE HD
•    Travel Channel HD

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od 1.3.2018 prinášame zákazníkom Magio TV nasledovné zmeny v programovej ponuke:

•    Film+ SD/ HD - presun z balíčka XL do balíčka Filmový (EPG pozície zostávajú zachované)
•    Fuel HD - zaradenie do balíčka XL a ponechanie aj v balíčku HD Športový na EPG pozícii 335
•    Outdoor channel HD - zaradenie do balíčka XL a ponechanie aj v balíčku HD Športový na EPG pozícii 340
•    MyZen HD - zaradenie do balíčka XL a ponechanie aj v balíčku HD Športový na EPG pozícii 306
•    iConcerts HD - zaradenie do balíčka XL a ponechanie aj v balíčku HD Športový na EPG pozícii 307
•    Trace Sport HD - zaradenie do balíčka XL a ponechanie aj v balíčku HD Športový na EPG pozícii 337

Zároveň nahrádzame nasledovné TV kanály HD verziou a pôvodná SD verzia bude vyradená. EPG pozície zostávajú zachované:
•    Prima MAX HD
•    Prima ZOOM HD
•    Prima COOL HD
•    Prima LOVE HD
•    Travel Channel HD

Pekný deň

Matej 

@Matey

@Matey na IPTV sa taktiež dočkáme HD verzii kanálov PRIMA?  Či?  Vďaka za odpoveď 

Editoval Tajber

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemám odpoveď ale otázku: mám Magio L a tým pádom aj Magio GO - tam je len50 programov a dá sa zariadiť, pridať do Magio GO nejaký ďalší min. 1 napr.  8-mičku ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

•    Prima MAX HD
•    Prima ZOOM HD
•    Prima COOL HD
•    Prima LOVE HD
•    Travel Channel HD

Pekný deň

Matej 

este by sa mohli pridat Prima HD programy aj na IPTV, Fine Living HD, Fashion TV HD, TLC HD,... dufam ze vsetko co je dostupne v HD postupne prejde na HD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ozaj... na satelite pôjdu HD verzie Prima ZOOM , COOL.... a čo IPTV... Mohli ste zaradiť namiesto tých pridaných HD s nízkou sledovanosťou populárne PRIMY..........

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

este by sa mohli pridat Prima HD programy aj na IPTV, Fine Living HD, Fashion TV HD, TLC HD,... dufam ze vsetko co je dostupne v HD postupne prejde na HD

nevyhutuj lebo už fakt sa nič nebude dať pozerať na dsl-ku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nevyhutuj lebo už fakt sa nič nebude dať pozerať na dsl-ku

vyhutujem lebo zaroven si myslim, ze SD verzie by mali ponechat pre DSL

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matey

@Matey na IPTV sa taktiež dočkáme HD verzii kanálov PRIMA?  Či?  Vďaka za odpoveď 

Ahojte,

•    Prima MAX HD
•    Prima ZOOM HD
•    Prima COOL HD
•    Prima LOVE HD
•    Travel Channel HD

Pekný deň

Matej 

Ahoj @Matey, prečo sa zmena v prípade staníc Prima týka len satelitu? Taktiež by sme ju veľmi uvítali... Zároveň by som sa chcel opýtať, či neuvažujete o zaradení staníc ČT :D/ART, Prima Comedy Central a Relax, ktoré má UPC či Skylink v ponuke a u vás absentujú. Neplánujete tiež zaradenie HD verzie stanice Food Network? Vopred vďaka za odpovede!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@kubas07 lebo na satelite SD verzie zbytocne zaberaju priestor. Tak ich rovno rusia a nechavaju len HD.  Pri IPTV je situacia trochu ina a su nuteni vysielat SD aj HD verzie. Ale tiez dufam ze postupne vsetko bude v HD lebo na vacsich obrazovkach sa to neda pozerat.

Pokial ide o ceske stanice, to sa tu riesilo uz viac krat a” mozeme byt radi” aspon za to co mame :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Reštartoval som už trikrat box a ani jedna prima mi nejde HD mam balik L

A máte Magio SAT? Ak áno, zavolajte na technickú podporu 0800 123 777, technici preveria kde je problém.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A máte Magio SAT? Ak áno, zavolajte na technickú podporu 0800 123 777, technici preveria kde je problém.

alebo zostreliť satelit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teda nie, ze by som to nejako moc sledoval, ale mam taky pocit, ze Fashion TV je uz davno v HD - mam XL balik. Mna by potesilo Food Network v HD :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.