Novinky v Magio TV

Otázka

• 3

Ahojte,

aby sme mali všetky aktuálne info pokope tak som vytvoril novú tému. Budem sem pravidelne pridávať všetky novinky v oblasti TV.

Pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

161 odpovedí na túto otázku

• 0

nikto neinformuje co s   filmový TV kanál Russian Kino adalsie co chybaju uz sa zabudlo na ne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @jojec,

nezabudlo, pribudnú začiatkom októbra. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@jojec o každej zmene pravidelne informujem. Tak to bude aj pri zaradení týchto programov cca o 2 týždne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cartoon network cz pre ake baliky a nebude v detskom baliku?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Velka vdaka za Travel Channel HD v IPTV, ale predsa len sa chcem spytat este, ze kedy konecne preklopite  tiez do HD verzie tu hroznu mazanicu s nizkym datovym tokom u stanice 213? Nemozete to urobit spolu s tymi zmenami od zaciatku oktobra? Uz aj vasho najvacsieho kabloveho konkurenta z toho tak boleli oci, ze to zmenil:-)))

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@jojec o každej zmene pravidelne informujem. Tak to bude aj pri zaradení týchto programov cca o 2 týždne. 

Hm, tak preco tu chyba info o zaradeni stanice Film+ (v IPTV do balicka XL a v sat do balicka L), ked sa tato informacia objavuje uz na inych web strankach??? Nemohli by byt taketo informacie prezentovane najprv tu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dúfam že všetko postupne prevediete do HD :) inak v poslednej dobe dosť toho pribudlo do XL ale mohli by ste niečo pridávať aj do L-ka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je pekné dávať kanály do HD, jediná vec ktorá by mi fakt pomohla sú tie dva HD kanály na VDSL. Ako súťažiť s dvoma boxami o HD kanál je predpotopný stav. Ja viem, že je to OT ale treba to akútne vyriešiť a ísť s dobou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vratil som za z dovolenky, na stavbe naproti pribudli 2 poschodia, ale v aguste slubene kanaly (Euronews, Russian Kino a Ukraine TV  ...) stale nic..

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Z technických dôvodov posúvame zaradenie TV kanálov Russian Kino, Euronews a Ukraine TV na 11.10.2017.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Do programovej ponuky Magio TV cez satelitnú anténu sme zaradili TV kanál Comedy Central Family ako náhradu za vyradený TV kanál VIVA HU.
V ponuke Magio TV po pevnej sieti bude TV kanál Comedy Central Family zaradený od 10.10.2017 ako náhrada za vyradený TV kanál VIVA HU. 
TV kanál sa nachádza v prémiovom balíčku Maďarský Extra. V prípade, že sa Vám nezobrazí automaticky, je potrebné Magio Box uviesť do výrobných nastavení

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je pekné dávať kanály do HD, jediná vec ktorá by mi fakt pomohla sú tie dva HD kanály na VDSL. Ako súťažiť s dvoma boxami o HD kanál je predpotopný stav. Ja viem, že je to OT ale treba to akútne vyriešiť a ísť s dobou.

súhlas, na optike by tiež mohli rozšíriť počet  HD streamov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze dnes pribudli stanice (mam IPTV balicek XL) Film+, TV1000 Russkoe kino, Mooz Dance HD a Euronews. Palec hore hlavne za Film+.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

aktuálne novinky:

Pre Magio TV po pevnej sieti:
•    zaradenie TV kanálu Film+ na EPG pozíciu 133
•    zaradenie TV kanálu Comedy Central Family na EPG pozíciu 217, kde nahrádza vyradený TV kanál VIVA HU (dostupný v prémiovom balíčku Maďarský Extra)
•    zaradenie TV kanálu Russian Kino na EPG pozíciu 128 (dostupný v Magio TV XL)
•    zaradenie TV Mooz Dance na EPG pozíciu 157 (dostupný v Magio TV XL)
•    zaradenie TV Euronews na EPG pozíciu 514 (dostupný v Magio TV XL a Spravodajskom balíčku)

Pre Magio TV cez satelitnú anténu:
•    zaradenie TV kanálu Film+ na EPG pozíciu, kde nahrádza vyradený TV kanál CBS Drama (dostupný v Magio TV L a XL Sat)

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

síce to patrí k Magio GO ale pre istotu:

Od včera môžu zákazníci v službe Magio GO sledovať nový TV kanál Golf Channel.

Zaradený je do:
•    Magio GO Premium
•    Magio GO s TV po pevnej sieti - Magio TV XL
•    Magio GO s TV cez satelitnú anténu - Magio TV XL

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od 1.11.2017 prinášame zákazníkom Magio TV po pevnej sieti nasledovné novinky v programovej ponuke:
•    zaradenie TV kanálu LEO Gold TV s obsahom pre dospelých (dostupný v Magio TV M/ L/ XL)
•    zaradenie TV kanálu War svět válek so širokým obsahom programov z oblasti vojenstva (dostupný v Magio TV XL)

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od 1.11.2017 prinášame zákazníkom Magio TV po pevnej sieti nasledovné novinky v programovej ponuke:
•    zaradenie TV kanálu LEO Gold TV s obsahom pre dospelých (dostupný v Magio TV M/ L/ XL)
•    zaradenie TV kanálu War svět válek so širokým obsahom programov z oblasti vojenstva (dostupný v Magio TV XL)

Pekný deň

Matej 

Dobry den

Nemyslite, ze uz je v ponuke dost obsahu pre dospelych? Ked uz neviete,co pridat, mozno by bolo lepsie postupne uvolnovat HD verzie programov,ktore mate v ponuke.Ved uz mame rok 2017, Myslim, ze HD vysielanie by malo byt samozrejmostou a nie za priplatok.

Este sa chcem opytat, co sa stalo s programom Ukraine TV, ktory dokonca mate v programovej ponuke.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Akakolvek stanica pre dospelych bude mat urcite vyssiu sledovanost ako ta tvoja Ukraine TV :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

cital som rozhovor s vasim hovorcom a v nom sa uvadza ze by mali pribudnut  od zaciatku novembra okrem Leo Gold HD aj Film+HD, uz to nie je pravda? HD verzie tychto stanic nebudu?

je strasne smutne ze sa v roku 2017 siri cez vasu IPTV siet tak strasne vela SD mazanic, ktore sa pri vasom datovom toku nedaju vobec sledovat na vacsich TV:-(

obvzlast u 213 je to fakt tragedia:-(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiez uz spominane nove uzivatelske prostredie Magia bude do konca  tohto roka ? :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den

Nemyslite, ze uz je v ponuke dost obsahu pre dospelych? Ked uz neviete,co pridat, mozno by bolo lepsie postupne uvolnovat HD verzie programov,ktore mate v ponuke.Ved uz mame rok 2017, Myslim, ze HD vysielanie by malo byt samozrejmostou a nie za priplatok.

Este sa chcem opytat, co sa stalo s programom Ukraine TV, ktory dokonca mate v programovej ponuke.

čo je veľa a čo málo? ja už mám odrastené deti, tak by som povedal že detských je veľa, suseda nemusí šport tak tiež bude vypisovať že je ho veľa?

Ja neviem či chcem Ukrajine TV, no nechcem... prečo by som ju aj mal chcieť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

čo je veľa a čo málo? ja už mám odrastené deti, tak by som povedal že detských je veľa, suseda nemusí šport tak tiež bude vypisovať že je ho veľa?

Ja neviem či chcem Ukrajine TV, no nechcem... prečo by som ju aj mal chcieť.

Mne tiez nechyba program UA TV, ale pisalo o nom a maju v ponuke.Viem si predstavit, ze na vychode ziju aj ludia ukrajinskej narodnosti,ktori by ho ocenili (nedavno bolo pridane ruske kino).Dalej by mohli byt aspon dva polske programy.Madarskych je az 25, malo alebo vela ?? Chapem, ze kazdy ma ine preferencie, ale uz by boli naozaj uvolnovat HD verzie programov, miesto pridavania programov "do poctu".

Editoval emeron

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar