Novinky v Magio TV

Otázka

• 3

Ahojte,

aby sme mali všetky aktuálne info pokope tak som vytvoril novú tému. Budem sem pravidelne pridávať všetky novinky v oblasti TV.

Pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

161 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Na VDSL je to este v pohode pokial mas L alebo XL balik dokopy to zerie cca 12 Mbit a mas este rezervu na net. Horsie je to uz cez ADSL kde by bola linka pri sledovani dvoch HD kanalov uplne vytazena. 12 Mbit je takmer maximalna kapacita lepsej linky a tych je na Slovensku malo. Takmer 50% ADSL pripojok sa uz neda zrychlovat  pre vacsinu z nich je limit 8 - 10 Mbit.

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey,

A vies nam objasnit teda aj ci sa planuju pridat sportove hd na magio iptv?

Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, chcel by som sa opytat,

co teraz bude s balickom HD sportovy, kedze uz drviva vacsina programov bude pristupna v inych balickoch. Mam aj balik XL, takze vlastne budem platit takmer za nic navyse 6 eur mesacne. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey, pri tychto zmenach, co sa avizuju v tychto dnoch, ocakaval som Cinemaxy v HD....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla komentaru jedneho uzivatela v ramci clanku o Magiu na zive.sk,mu na VDSL XL funguju 2 HD kanaly sucasne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mam doma vdsl a funguju na dvoch boxoch HD ale musia byt zapnute rovnake :D cize napriklad markiza markiza :D inak to nejde, u mna sa sprava druhy box ako primarny cize vypne HD na boxe ktory mam uz dlhsie doma s nahravanim

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na stránke www.telekom.sk/tvzmeny uvádzate, že na pozícii 157 by mala byť stanica MOOZ dance HD ale nikde ju nevidím... Magio IPTV

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som sa chcel spýtať, či nepripravujete nejakú formu benefitu aj pre tých, ktorý si priplácajú za prémiové balíky už niekoľko mesiacov (platím si HD športový + HD rodinný a HBO + Cinemax + HBO GO). Vylepšenia, ktoré ponúkate dnešným dňom sú pre nás "podobných" prakticky nepoužiteľné, keďže si ich už dávno platíme. Ja viem, že je ťažko vymýšľať nejaký benefit, ale napadlo ma napr. 1 x do mesiaca film z pôžičovne HBO (platené filmy) alebo FilmBox, keďže aj v pôžičovni HBO sú filmy v ponuke tie isté už dlhšiu dobu. Myslím si osobne, že ako dlhoroční klienti by sme si "zaslúžili" určitú formu pozornosti zo strany operátora.       

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

veru boloo by spraviť aby na magiu bez optiky išli nezávisle HD programi.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po restarte niektore programy pribudli a niektore nie

chyba napr.

513 Ukraine TV
514 Euronews

a Russian Kino.

Cisla nad 500 sna ani nexistuju, nayssi vidim 268. A nemam ich ani skryte

HD programy may brutalnu fragmentaciu obrazu. Dokona aj Brava kde su takmer nehybni fidlikanti.

Mam XL a optiku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Kanály Euronews, Russian Kino a Ukraine TV budú pridané v krátkom čase. Žiaľ, nastali problémy s kapacitou EPG, o ktorých sme sa dozvedeli na poslednú chvíľu a nebolo v našich možnostiach ich vyriešiť k 30.8. Daný problém veľmi intenzívne riešime. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti.

Ďakujem za pochopenie

Pekný večer

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od 31.8.2017 prinášame zákazníkom Magio Televízie viacero noviniek a vylepšení:

Pre Magio TV na pevnej sieti (IPTV):

•    Športové TV kanály Digisport 1, 2, 3, 4 , 5, Sport 1 a Sport 2 SD nahrádzame za HD bez zmeny mesačného poplatku

233796?property=normal

•    Do Magio TV XL pridávame TV kanály:
•    Brava HD a Jazz HD pre milovníkov vážnej hudby a jazzu
•    Travel XP, Mňam TV a Mňau pre milovníkov cestovania a prestížneho životného štýlu
•    filmový TV kanál Russian Kino
•    detský TV kanál Carton Network, ktorý bude v prvej fáze vysielať v anglickom jazyku a počas septembra bude dostupná aj česká jazyková stopa
•    Ukraine TV pre záujemcov o čerstvé spravodajské informácie (pridaný aj do Spravodajského balíčka)
•    Pre všetkých zákazníkov Magio Televízie pridávame spravodajskú TV stanicu CNN a domáce spravodajské kanály TA3 HD a CT24 HD, ktoré budú už len v HD kvalite.

Pre Magio TV cez satelitnú anténu:

•    Do Magio TV XL pridávame TV kanál: Cartoon Network na pozíciu číslo 29 v EPG, ktorý bude v prvej fáze vysielať v anglickom jazyku a počas septembra bude dostupná aj česká jazyková stopa
•    Do Magio TV L pridávame TV kanály: CS Film/Mini/Horor na pozíciu číslo 47 v EPG
•    Do Magio TV M pridávame TV kanál: CNN na pozíciu číslo 48 v EPG

Pre zobrazenie zmien je potrebný reštart Magio boxu.

Zároveň do mobilnej televízie Magio GO pribudli prvé TV kanály v HD: Jednotka, Dvojka, Markíza, JOJ a Digi Sport 1.
V najbližších dňoch a týždňoch postupne vymeníme ďalších 5 kanálov z SD na HD. Pôjde o najsledovanejšie slovenské a české TV kanály.

Pekný deň

Matej 

Ahojte,

Od 31.8.2017 prinášame zákazníkom Magio Televízie viacero noviniek a vylepšení:

Pre Magio TV na pevnej sieti (IPTV):

•    Športové TV kanály Digisport 1, 2, 3, 4 , 5, Sport 1 a Sport 2 SD nahrádzame za HD bez zmeny mesačného poplatku

233796?property=normal

•    Do Magio TV XL pridávame TV kanály:
•    Brava HD a Jazz HD pre milovníkov vážnej hudby a jazzu
•    Travel XP, Mňam TV a Mňau pre milovníkov cestovania a prestížneho životného štýlu
•    filmový TV kanál Russian Kino
•    detský TV kanál Carton Network, ktorý bude v prvej fáze vysielať v anglickom jazyku a počas septembra bude dostupná aj česká jazyková stopa
•    Ukraine TV pre záujemcov o čerstvé spravodajské informácie (pridaný aj do Spravodajského balíčka)
•    Pre všetkých zákazníkov Magio Televízie pridávame spravodajskú TV stanicu CNN a domáce spravodajské kanály TA3 HD a CT24 HD, ktoré budú už len v HD kvalite.

•    Do Magio TV XL pridávame TV kanál: Cartoon Network na pozíciu číslo 29 v EPG, ktorý bude v prvej fáze vysielať v anglickom jazyku a počas septembra bude dostupná aj česká jazyková stopa
•    Do Magio TV L pridávame TV kanály: CS Film/Mini/Horor na pozíciu číslo 47 v EPG
•    Do Magio TV M pridávame TV kanál: CNN na pozíciu číslo 48 v EPG

Pre zobrazenie zmien je potrebný reštart Magio boxu.

Zároveň do mobilnej televízie Magio GO pribudli prvé TV kanály v HD: Jednotka, Dvojka, Markíza, JOJ a Digi Sport 1.
V najbližších dňoch a týždňoch postupne vymeníme ďalších 5 kanálov z SD na HD. Pôjde o najsledovanejšie slovenské a české TV kanály.

Pekný deň

Matej 

A kde je Film+ veď bol napísaný takisto v ponuke XL balíku?! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bude pridany cartoon network aj pre zakaznikov nizsich balikov? M,L a ci bude v baliku Hudba a deti?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja osobne com celkom rad za stanicu, ako je Brava HD, hoci viac by ma potesila C-Music. Okrem klasickej hudby vysiela aj filmovu. Ale vdaka. Co sa tyka Cartoon Network, no.. deti sa potesia, ale uz to nie je ten Cartoon Network, co byval.. zbezne som prelistoval EPG, tak neviem. Odkedy presunuli svoje klasiky na Boomerang TV (Tom & Jerry, Jetsons, Flinstones, 2 Stupid Dogs, Johny Bravo, atd.), tak mi pride ta ponuka nejaka chudobna...

PS. Taka otazka.. ked skonci Tuki TV o desiatej, nemohol by na jeho pozicci pocas noci vysielat RiK? ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Matey...prosím ťa kedy bude dostupný kanál MOOZ Dance HD ? Má byť na pozícii 157 ale zatiaľ v ponuke nieje. Ďakujem :)

Beze jména.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zrejme  nie je dostupny kvoli problemom s kapacitou EPG co tu Matey spominal, na odstraneni problemu sa intenzivne pracuje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dúfam, že nie OT. V posledných dňoch som si všimol že Digi Sport 1,2,3,4,5 mi prestal ísť. Mám mágio M. Skončilo promo alebo ?

Teraz vidím, že ak ich chcem musím mať minimálne Lko alebo špeci balík ?

Ešte 1.9.2017 som si nastavoval HDčka verzie čo sa pridali a naraz pozerám, že ich už nemám v ponuke.

Dik za vyjasnenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dik za vyjasnenie, dal som si aktivovať Lko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presiel vyse tyzden a stale nepridali niektore nove slubene programy.

Clovek by cakal ze pridat program do  IPTV je stadnartdna uloha.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry vecer chcem sa spytat funguju vam streamy ligi majstrov? Na magio go? Mne funguju len tie co dava digisport. V com je problem ak vie niekto poradit dakujem za rady..pri kliknuti na vybraty zapas len tma dakujem za info...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od 20.9.2017 prinášame zákazníkom Magio TV nasledovné zmeny v programovej ponuke:

Pre Magio TV po pevnej sieti:
•    vyradenie TV kanálu CBS Drama. Na základe rozhodnutia vysielateľa tento TV kanál ukončuje svoje pôsobenie na Slovenskom trhu.
•    nahradenie TV kanálu Travel Channel za HD verziu
•    zaradenie zvukovej stopy v českom jazyku na TV kanál Carton Network

•    vyradenie TV kanálu CBS Drama. Na základe rozhodnutia vysielateľa tento TV kanál ukončuje svoje pôsobenie na Slovenskom trhu.
•    zaradenie zvukovej stopy v českom jazyku na TV kanál Carton Network 

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar