Novinky v Magio TV

Otázka

• 3

Ahojte,

aby sme mali všetky aktuálne info pokope tak som vytvoril novú tému. Budem sem pravidelne pridávať všetky novinky v oblasti TV.

Pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

161 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @tyler91

do budúcna by sme radi vyriešili aj túto otázku, Momentálne to ale nie je aktuálne. Ak by sa niečo zmenilo, budem Vás informovať.

Matej

snad najcastejsia odpoved :) vsetko do buducna :)

co keby ste konecne prestali veci odkladat do buducna a riesili ich teraz? :) uz mate tolko veci naodkladanych do BUDUCNA, ze sa v tom buducnu aj poseriete a aj tak ich nevyriesite :), vasim tempom urcite nie :)

napr. tato konkretna vec je len otazka manazerskeho rozhodnutia, technicky je uplne jedno ci je na VDSL povoleny 1 HD, alebo 2HD, alebo 2SD ci X SD :):)

samozrejme nie vsade by to metalika utiahla, ale na mnohych miestach by to utiahla uplne bez problemov

a este posledna vec, nebolo by fer tu buducnost aspon trochu konkretizovat :) ci sa jedna o mesiace, alebo o roky? :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od 1.6. až do konca augusta sprístupňujeme všetkým zákazníkom Magio Televízie na pevnej sieti a Magio Televízie cez satelitnú anténu Ťuki TV a všetkých 5 Digi sport TV kanálov, vo všetkých prípadoch v SD ako aj v HD kvalite. Pre správne zobrazenie odporúčame reštart Magio boxu. 

Od 1.6. až do 30.6. sprístupňujeme tv kanál AMC všetkým zákazníkom Magio televízie na pevnej sieti. Otvorenie TV kanálu je pri príležitosti premiéry tretej série obľúbeného zombie seriálu Živí mŕtvi (Fear the walking dead), ktorý sa bude vysielať pravidelne každý pondelok  v rovnakom čase ako je celosvetová premiéra. 
Pre správne zobrazenie odporúčame reštart Magio boxu. 

Od 1.6. ukončuje svoje pôsobenie na slovenskom trhu TV kanál Comedy central. Z toho dôvodu už viac nebude súčasťou našej ponuky, ani žiadneho Ďalšieho operátora na Slovensku. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teraz ked skoncili vsetky futbalove ligy date digi sporty v HD, mali ste ich pustit od augusta,teraz je to na nic.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A kto má všetky tieto stanice predplatené, aký bonus dostane?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nejde mi Nick junior cz este vcera isiel ,ale dnes ako ste pustitli cesku stopu mi pise ze je vo vyssom baliku mam balik L preco ste ho presunuli?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To si hovorím aj ja, čo dostanú tí, ktorí majú všetko predplatené? A zároveň si kladiem otázku, keď šírite všetky Primy (okrem hlavného kanálu) a bol zrušený Comedy Central, nepridáte Prima Comedy Central? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od 1.6. preraďujeme na Magio Televízii cez satelitnú anténu TV kanál Nick Junior z programu M do programu XL. Jeho zaradenie do programu bude teraz zjednotené s ponukou Magio televízie na pevnej sieti. Zároveň, na oboch platformách bude od dnešného dňa TV kanál dostupný s českou jazykovou stopou (doteraz bol dostupný iba v anglickom jazyku).

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od dnes 15.6. budú mať všetci zákazníci Magio televízie na pevnej sieti sprístupnených 5 titulov v Magio videopožičovni úplne zdarma. Tituly budú sprístupnené na jeden mesiac a nájdete ich v špeciálnej kategórii „Leto s Magio TV“ 

Keďže sa blíži čas vysvedčení a letné prázdniny, filmy sú v rodinnom žánri aj spolu s rozprávkami.

Paddington 
Justin: Jako sa stať rytierom
Snílek
Modrý tyger 
Tady hlídám já 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa by tiež zaujímalo, kedy konečne pridáte za zrušený Comedy Central lokalizovaný Prima Comedy Central??? Pokiaľ viem s Primou nemá nič spoločné "len" jej prepožičal meno... Tak čo vám v tom bráni?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uz sa tu niekde vyjadrili ze to nepridaju

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

boze, aspon si ten clanok precitaj nez napises takuto sprostost ... navyse bud to vypnu vsetci alebo nikto

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kubas07 - všetko si vieš stiahnuť z netu a nemusíš pozerať reklamy :D:D:D keby tam chodili aspoň nove seriály .....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od včerajšieho dňa môžu zákazníci Magio Televízie cez satelitnú anténu sledovať 6 športových kanálov v HD kvalite už v základnej ponuke.  Zákazníci s balíkom M a vyšším získajú kanál Sport 1 vo vysokom rozlíšení.  Do balíka L pribudnú kanály Digi Sport 1 až 5 a kanál Sport 2 v HD kvalite. TV kanál Digi sport 3 bude aj naďalej dostupný v SD ako aj HD kvalite.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chystajú sa takéto zmeny aj pre zákazníkov na pevnej sieti?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A co majitelia magia cez kabel? Aj oni dostanu sportove HD?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nikede som cital ze ano aj  pre IPTV ma by coskoro...  potvrdil to Andrej Miklanek- manazer vyvoja TV sluzieb Telekomu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sport 1 sport2   hd  iptv  neplanujete dat magio sat uz ma na nas sa zabuda asi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak by to chceli - uz by to dali teraz , vies aku odpoved dostanes - momentalne neplanujeme ale nevylucujeme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey,

Dakujem za rozšírenie ponuky,ale pýtam sa už asi dva roky,prečo ovela menší operátori majú  v ponuke Slušnej kanál alebo Rebel a Telekom ich nemoze zaradit?

Som u Vás už velmi dlho a vždy s nádejou čakám,že pri rozšírení zaradíte aspon jednu z týchto českých staníc.Prečo takto ignorujete zákaznikov,ktorí majú radi tvrdú hudbu?To my nemáme právo na svoj menšinový  kanál na iptv?Som z toho fakt smutný.

Ahoj.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak vyradia TA3 v SD kvalita,prideme tak o archiv danej stanice.
Nechysta Telekom zaradit do archivu aj HD kanaly ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@derdevil1,

rozhodne zákazníkov neignorujeme. O tvojom podnete vieme a zaoberáme sa ním. Ak jeden z daných programov zaradíme, budem o tom informovať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no, uz sa to celkom pekne zacina tunovat :) hlavne ma tesi magio go, lebo mam box a s tymi HD to bude fakt jedna pecka - asi potom aj zrusim telku :D:D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey a co si mame o tom mysliet ze neignorujete zakaznikou,ono jak sa chce vsetko sa da a ked sa nechce tak sa neda

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@MateyNeviem ci je rozumne vypinat SD kanaly,pokial aspon na VDSL nie je spustene 2HD sucasne.
Priklad: Mame 2 boxy,na jednom ide TA3 HD a na druhom si chcem pozriet Sport2 HD,sme v r*ti :|

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar