poradie kanálov

Otázka

• 0

Skúste mi niekto prosím vás vysvetliť logiku usporiadania kanálov od 1 po XY. Nechápem prečo nemôžu byť pokope napr. všetky športové HD, rsp. všetky športové vo všeobecnosti, potom napr. ostatné všetky HD a pod. Prečo je medzi normálnymi kanálmi vpredu je Senzi, Magio tv, Lux -ktoré málokto sleduje. Prečo VH1 nie je pri hudobných, Viasat pri jemu podobných... Proste "guláš" Ja viem, môžem si urobiť poradie obľúbených, ale...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

32 odpovedí na túto otázku

• 0

Podla mna to tam telekom dal umyslene . Ved predsa to tam nenaprogramovali  cvicene opice bez rozmyslania. Potom sa mozu stazovat zakazici ze vytazenie CPU maju na 100 % bodaj by nie. Ale uz sme si zvykli na taketo kulehy od T.  Teraz trosku odbocim, ak by som bol ja sefom tych ludi ktori pracuju na technickej podpore alebo infolinke alebo na inych oddeleniach a nemaju zakladne znalosti to co sa od nich vyzaduje, najma pri komunikacii zo zakaznikom pri rieseni problemu, tak by okamzite leteli. Cest vynimkam ale akoze nech sa zamyslia nad tym akych ludi tam zamestnavaju  najma na tech podpore zeny vseobecne, ktore nemaju ziadne znalosti o tom co od nich zakaznik chce alebo co sa im snazi vysvetlit. Peace. (Bez krytiky sa veci nehybu dopredu tym spravnym smerom ;) )

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom to asi využil aby si privyrobil :D

No hej, s tými na infolinke či tech. podpore a chate ohľadom služieb a takto, tak tam tí ľudia nič nevedia :) sám som im tam raz písal, ako zapnem wifi na routri a stále hovorili o bridge móde či o čom, a zabudli mi povedať, že wifi mi bude fungovať len ak budem platiť mesačne prenájom 0,50€. 

A čo sa týka tech. podpore, že tam sú aj ženy, tak ja mám skúsenosť, že keď mi odpisovala, žena tak vedela mi odpovedať na moje otázky, ale tiež neverím, že vie všetko čo by mala vedieť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa stalo ze som si chcel overit priepustnost linky kedze ADB router nedava takuto moznost si to kuknut, tak som vytocil 777 . Ocakaval som ze sa dockam jasnej odpovede ze mi to ten chlapik povie,  kedze 2 -3 mesiace dozadu som tam volal a nebol s tym ziadny problem. Samozrejme ze mi nevedel povedat, zacal tam splietat nieco o portoch na ustredni ze to vedia len technici premerat z merakom co nie je  pravda. Aby sa ma "zbavil" tak ma odkazal na cislo 456, kde som sa mal tuto info dozvediet od pani pracujucej na zak. linke :D :D.. Ta hned ostala sokovana ze co to od nej chcem :D tak sme kecali o tom ze som dostal asi nejakeho neskuseneho typka akurat :D Ale zase som sa trosku viac dozvedel o ich problematike pokryvania okresov optikou a VDSL - ake oblasti sa snazia robit ako prve.  Bol to ale 20 min. hovor ale prijemny :D

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@rastaman No podla tvojho prispevku to vyzera, ze sa vyznas v HR. A cerpas tieto informacie z nejakych HR studii, pripadne statistik?Alebo je to iba tvoj subjektivny a povrchne zovseobecnujuci nazor...?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Curva chlapi nepleťte sem už aj politiku...

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uBlock Origin, NoCoin, Cookie AutoDelete, Google Analytics Opt-out - they all ROCK! Čo si ale myslíš o tomto sranďašáku https://decentraleyes.org/ - neblokuje zbytočne neškodný a potrebný obsah? o.O

Históriu Denníka N (Smena > SMEna > SME > Denník N) (https://sk.wikipedia.org/wiki/Smena_(denník), http://www.sme.sk/cdata/3093664/28.pdf) by si mali naštudovať všetci modráci - aby pochopili, akí sú naivní a hlúpi. xD

no, popravde si vystačím s uBlock Origin a NoCoin, niečo na cookies, super je aj NoScript, ale až príliš super. Často som ho musel nastavovať, aby mi púšťal chcený obsah, až som stratil trpezlivosť a vypol ho. Decentraleys ešte nepoznám, aby nebol tiež prehnane podozrievavý ako NoScript.

Inak začínam už mať pocit, že naša debata začína prechádzať do offtopic, a admin nás onedlho zruší :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar