poradie kanálov

Otázka

• 0

Skúste mi niekto prosím vás vysvetliť logiku usporiadania kanálov od 1 po XY. Nechápem prečo nemôžu byť pokope napr. všetky športové HD, rsp. všetky športové vo všeobecnosti, potom napr. ostatné všetky HD a pod. Prečo je medzi normálnymi kanálmi vpredu je Senzi, Magio tv, Lux -ktoré málokto sleduje. Prečo VH1 nie je pri hudobných, Viasat pri jemu podobných... Proste "guláš" Ja viem, môžem si urobiť poradie obľúbených, ale...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

32 odpovedí na túto otázku

• 0

lebo
ešte nejaká otázka? :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lebo je logická odpoveď:-) taká telekomácka... počkám na Mateja

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Tataracik zabil :D

ale na odpoved som zvedavy aj ja, no mna to vobac netrapi :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Igor56,

kanály dávame k sebe podľa žánrov a balíčkov, do ktorých patria. Kanálová mapa bola zostavená pár rokov dozadu, odvtedy sme pridali  veľa nových kanálov navyše a tieto kanály sa snažíme pridávať v uvedenej logike v rámci voľných epg pozícií.

Senzi a Lux patria medzi základné slovenské kanály, ktoré sú v ponuke pre celú bázu zákazníkov a majú aj vysokú sledovanosť, takže na popredných priečkach sú oprávnene.

Čo sa týka Vh1 classic a viasat HD, ktoré boli teraz pridané, nahradili doterajšie infohlášky po tv kanáloch, ktoré sa prednedávnom vyraďovali. Ich zaradenie na daných pozíciách je z technických dôvodov a v budúcnosti to bude napravené.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oni v tomto majú dáku logiku. A vieš 100 ľudí 100 chutí. Ja mám Senzi niekde pri nemeckých a kórejských programoch a vidíš Matej to má na poprednej priečke :P Sa priznaj že si doma fičíš na Gizke Oňovej! :D

Inak som pozeral ten Viasat je vlastne Viasat Nature HD. Ale vysielanie je odlišné na týchto programoch. Tak teraz mám si nechať aj SD verziu medzi programami alebo je tam to isté len s nejakým časovým posunom, ktorý sa mi nepodarilo odsledovať? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vidíš, ja keď si pustím Viasat HD, vždy je ako Viasat History, čo ma teší :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

VIASAT HD  je tzv. dvojkanál  t.j. vysiela programy staníc Viasat Nature HD  a  Viasat History HD, myslím že cez deň ide Nature HD a večer History HD.

P.S. Matej, neuvažuje Telekom po vzore Skylinku  /tzv.ochutnávka/  každý mesiac zaraďovať do ponuky pre všetkých zákazníkov voľné vysielanie niektorej zo  staníc z balíčku XL, resp. z prémiových balíčkov ?

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to už je ako možné? ja mám na tej pozícii Viasat Nature HD
@Matey toto je ten program, ktorý si spomínal že prinesiete ako prvý na Slovensku? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to už je ako možné? ja mám na tej pozícii Viasat Nature HD
@Matey toto je ten program, ktorý si spomínal že prinesiete ako prvý na Slovensku? 

Skus sa pozriet po 18.00 - ak vydrzis byt tak dlho hore :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matej - skôr súhlasím s časťou, kde píšeš o tom, že kanálová mapa bola zostavená pár rokov dozadu, ako to že to je po žánroch s tým nie.. Senzi je hudobný kanál a hudba je niekde vzadu. Strašne by ma zaujímalo ako ste zistili to, že Lux má vysokú sledovanosť. Aby to s tou jeho sledovanosťou nebolo tak, ako je to s tým, že SR je kresťanská krajina.... A vo voľbách vyhrávajú socani a bývalí komunisti a nie kresťanské strany. Taká naša malá schizofrénia... Jednoducho je načase, aby ste urobili nové poradie kanálov a nevyhovárali sa ako zvyčajne:-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skus sa pozriet po 18.00 - ak vydrzis byt tak dlho hore :D

mám smolu lebo to už pijem kakavko a líham do postele

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mám smolu lebo to už pijem kakavko a líham do postele

Nevadi, nic si z toho nerob, mozes si skusit to vecerne vysielanie nahrat...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevadi, nic si z toho nerob, mozes si skusit to vecerne vysielanie nahrat...

Dobrý nápad, spýtam sa mamy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@RomanR momentálne nie. 

@Tataracik nie, tento program to nie je. Včas sa dozvieš  o aký program ide :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vie mi niekto z telekomu vysvetlit, ze preco sa pri pouziti funkcie PIP nerespektuje vlastna upravena kanalova mapa, ale berie sa ta zakladna? dost to degraduje tuto funkciu, kto si ma pamatat 2 rozne kanalove mapy a hlavne mysliet na to kedy ktoru magiobox bude brat do uvahy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Preco sa zrusila moznost usporidat programy magio na webe?? Zase zlepsenie k horsiemu? Cez magio box je to znacne neohrabane!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Preco sa zrusila moznost usporidat programy magio na webe?? Zase zlepsenie k horsiemu? Cez magio box je to znacne neohrabane!!

zaregistrovali moju otázku 20.12 ...som zvedavý kedy odpíšu.... cez mágio box by som to dal robiť tomu čo to vymyslel...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stiahni si aplikáciu Magio Go a tam to môžeš elegantne usporiadať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stiahni si aplikáciu Magio Go a tam to môžeš elegantne usporiadať.

To by ma zaujímalo ako sa dajú v settopboxe usporiadať stanice cez MagioGo, zatial som našial možnosť usporiadať si stanice len pre MagioGo a nie pre settopbox.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mas tam taku moznost kde mas box  avies to popresuvat ako potrebujes

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mas tam taku moznost kde mas box  avies to popresuvat ako potrebujes

tak neviem, schválne som pozeral do ponuky a možností v MagioGo v mobile, ale žiaden "box" som tam nenašiel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem, ja to tam vidim, aj kolega ktory ma tiez magio go to tam ma 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na to je jednoduchý liek - addon do prehliadača "No Coin", "Miner Block" a pod. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jj náš fakenews dennikN. Ale myslím, že tie antidolovacie addony sú priebežne aktualizované, ako ublock, príp. adblock. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar