Skusenosti s Deezerom

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Ahojte

Rozhodujem sa medzi Spotify a Deezerom. Mam iphone 7 plus a tak hladam dobru streamovaciu sluzbu. Ma s Deezerom niekto skusenosti s tymto konkretnym telefonom? Najviac by ma zaujimalo ci to velmi nezerie baterku, kolko dat to moze zhltnut, atd.....

Jednoducho Vase postrehy preco si Deezer aktivovat, alebo naopak preco sa mu vyhnut :)

Vopred Dakujem za Vase odpovede

Editoval tulenowich

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @tulenowich,

vlastná skúsenosť: 

Ja mám iPhone 6s aj 7, využívam Deezer Premium Plus a som veľmi spokojný. Využívam ho denne -  v telefóne nemám ani jednu jedinú mp3. Mám aj Spotify, no to ma až tak veľmi neoslovilo. Baterku to žerie tak akurát, aj dáta (mám nastavenú najvyššiu kvalitu). Fakt nemá jednu jedinú nevýhodu, vždy tam mám všetky novinky ktoré vyjdu na hudobný svet. Vieš si tam robiť playlisty, a podobne. A veľká výhoda je aj Flow.

Za seba - neváhaj a choď do Deezeru :)

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Deezer mam uz cca 3 roky. Cize nejake mam skusenosti mam s Deezerom. Niektore popularne  albumy  od slovenskych interpretov chybaju. Vo webovom prehliadaci  nefuguje  HTML5 prehravac  tak ako ma.  Appke je relativna narocna na baterku. Kedze skladby sa musia desifrovat pri prehravani. Inak bezproblemov funguje. Plusom je ze pesnicky vie appka ukladat na sd kartu.  Windows 10 desktop appky maju svoje chyby.  Suma sumarom deezer je dobra sluzba, ale ku dnu ju taha kopec  zbytocnych technickych chyb na webovej stranke a vo windows 10 appke. Prestavam mat na to nervy.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som tiez spokojny, vyuzivam iba na ipade alebo telefone, na pc vobac. Kvalitu mam nizsiu odkedy mi zozralo vsetky data ale spokojny som velmi. Hlavne to bude tym, ze ho mam nastastie zadarmo za spotify by sa mi platit nechcelo a a tiez ma neoslovilo natolko ako deezer - a to som sa mu dlho vyhybal.

Mam iphone 16gb tzn je velka vyhoda, ze nepotrebujem v mobile drzat pesnicky a zaberat pamat

Akurat appka zabera dost miesta , neviem preco 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte.

Dik za Vase postrehy. Tak ja by som to chcel vyuzivat hlavne v telefone, v offline mode. Mam 60GB volneho miesta, takze to by nemal byt problem. Offline to chcem hlavne preto pocuvat, aby som nebol odkazany na internetove pripojenie a vychadzam z toho, ze ked to budem pocuvat offline, tak aj ta baterka dlhsie vydrzi. ....anyway rozhodujem sa stale medzi Spotify a Deezerom. Deezer som mal donedavna zadarmo ale kedze mi uz akcia vyprsala, je potreba to zaplatit. Este sa uvidi kde. Uz som bol skoro rozhodnuty pre Deezer, ktory je lacnejsi (mesacne pri viazanosti za 3e, pricom spotify za 6e) ale co ma dost zarazilo je, ze tam nie je k dispozicii kapela Rammstein. Jedna z mojich oblubenych. Takze jedne velke minus, ale tak snad sa rozhybu a niekedy do buducna to dam dodaju :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v tom pripade to bude uplne v pohode a jednoznacne chod do deezeru :) baterka vydrzi dlhsie, nakolko nebudes na nete , taze z tohto hladiska v pohode

na rammstein sa nefixuj, doteraz tam nebola ani metallica co mna osobne strasne hnevalo a bum - uz tam je skoro cela :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No keby tam nebola srdcovka Metallica tak to uz by bola riadna podpasovka :D no nic asi si budem musiet pockat na ten Rammstein. Dik za info!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja si myslim, ze je to len otazka casu kedy tam bude aj Rammsterin :)

som si prave pozeral spotify -  tam rammstein su

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @tulenowich,

Tento interpret , alebo zástupcovia interpreta požiadali o stiahnutie časti alebo celej diskografie zo streamovacích služieb. Robíme všetko pre to, aby bol stiahnutý obsah čím skôr dostupný :)

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Matej.

Ale tak netreba dávať všetkých do jedného vreca ? Nejde tu o všetky streamovacie služby. konkurencia to ma, len Deezer sa ku tomu nevie vyjadriť. No ved vyčkajme ci sa udeje nejaký zázrak ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Deezer je jedna pecka, mam ho na iphoneoch 5s a 6s. Co sa tyka baterky to nejako neriesim ficim si nanom cestou do prace a s5 a uplne v pohode. Ak mas platenu verziu tak si mozes stiahnut albumy a pocuvat offline takze data ti to nezozere vobec takze podla mna top appka co sa hudby tyka..necital som celu konverzaciu takze neviem aku hudbu pocuvas ale ja som tam zatial nasiel vsetko co som chcelB|

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz