Nahrady za ceske programy.

Otázka

• 0

Viem,ze je to otrepana tema,ale nahrady za TV Nova a dalsie ceske kanaly co zmizli su chabe a nezmyselne.Znizenie cien Vas v Telekome ani len nenapadne,len ceny zvysujete za prenajom boxov.Mozte sa hanbit za Vasu marketingovu politiku a cenotvorbu.Rusit kanaly Vam ide najlepsie ale znizovat ceny to uz nie.Hanbite sa.Robite si z nas zakaznikov ako vzdy dobry den.Co zrusite nabuduce?Alebo,ake nezmyselne kanaly niekedy pridate?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte,

ako som tu už viac krát uviedol - ide o situáciu na celom trhu, čiže ani u ostatných operátorov zákazníci tieto kanály nenájdu. Ide o rozhodnutie vysielateľa, ktoré my ako operátor musíme, samozrejme, rešpektovať.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cesky balicek si mal asi zadara a po vyradeni niektorych programov chces zlavu. Markiza a Joj zacali za sirenie svojich programov pytat od vysielatelov peniaze a mesacny poplatok za televiziu (nie boxy) ti nezvysili. Budes sa stazovat aj na to, ze neplatis za slovenske programy vyssi poplatok? B|

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Počkať počkať keď tie 2 spomenuté braky začali pýtať viac výpalného mal dať Telekom ich dokopy  do špeciálneho balíka lebo ja sa nechcem podieľať na šírení nepozeratelnych kanálov a áno budem si nárokovať na nižšiu cenu ! ???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dokola to iste, ved to zrusili uplne vsetci, tak nechapem naco sa to tu opat riesi, nie je to vymysel alebo vrtoch telekomu, je to o vysielacich pravach a na svk ich uz nema nikto. A presne ako pise SIMO, mal si ich zadarmo , tak co...

Pozri na konkurenciu telekomu, kolok z nich ceny praveze dvihlo ....

ja som skor za to aby v platenom baliku bola markiza, mne k zivotu nechyba, cisto reklamny kanal, skor by som ocakaval zvysenie ceny prave vdaka nim

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

koľko je tu už založených vlákien a stále to isté? načo?škoda reagovať...
myslím že by neuškodilo tomuto fóru, keby admini zlučovali témy, prípadne zamkli duplicitné a presmerovali na rovnakú,už založenú tému. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

niektoym ludom to treba zjavne pisat dokola a polopate, ale kto to nechce pochopit to nepochopi nikdy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

poprosím Telekom aby riešil zmenu ,ktorá nastala tým ,že zmizli programy NOVA. Ostalo len cca 50 kanálov , 3 -žánre a čo? Bolo by vhodné ak by stavajúce SD programy ktoré mám boli i v HD . dnes by to malo byť už samozrejmosťou a nie nástrojom obohatenia sa. Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar