magio go app pre apple tv

Otázka

• 0

zdravim. mal by som otazku ci Telekom nechysta spravit aplikaciu magio go aj pre apple TV? je u mna dostupne len ADSL a teda maximalne 2 STB. mozem teoreticky magio go z iphonu streamovat cez airplay na apple TV, ale s applikaciou priamo v apple TV by to bolo konfortnejsie. napriklad Antik uz aplikaciu ma aj ked len pre zakladne slovenske programy, ale ma :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @iudex,

momentálne nie, no do budúcna to nevylučujeme. Ako spomenul @bu2ckland - aktuálne máme v ponuke Magio Go BOX.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To naozaj nespravia podporu pre apple tv? Ako je pekne ze maju magio go box ale to je len na sledovanie tv na nic ine. Ale predpokladam ze si to este rozmyslia a spravia podporu aj na apple tv nakolko antik go uz ma podporu a dokonca aj RTVS. Prave testujem www.sledovanitv.cz a ide velmi dobre za par drobnych. Ak budete chciet vyskusat viem Vam zriadit testovaci ucet na 14 dni zadarmo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja sa chystam kupit aj magio go tv box casom, ale zatial mi v spalni staci aj ten zvysok DVB T vysielania co ostal. ale do obyvacky nemam chut trepat dalsiu krabicu ..no zatial mi funguje aplikacia od antiku :) len do kedy..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zabúdaj.
polke ludi to nefunguje poriadne ani na PC,
MagioGO box bezi na androide ale na Android TV tnie je mozne stiahnut.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uvital by som ak by bola app Magio Go aj na apple TV, naco zas kupovat krabicku, ked mozem doinstalovat iba aplikaciu do mojho HW ktory dobre funguje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Preco nie, Ved box nie je nutna sucast sluzby, ved mozu viac predat sluzieb, a dokonca nemaju viazanost, cize podpora Apple TV je podla mna skoro istota, a hlavne ked maju uz app na telefon na tablet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar