Otázka

• 0

Dobrý deň. Chcel by som sa informovať prečo za posledných 4-5 mesiacov že internet za ktorý platíme nejde tak ako by mal .
Mesto Žiar nad  Hronom . Z ničoho nič sa nám zhoršil že nám pár min. ide a potom zrazu stratíme celkový  signál internetu l vôbec nič nenačíta . A dakedy  večer ide strašne
Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

postni sem parametre tvojej linky z routra, vypadavanie internetu moze byt sposobene nizkou hodnotou odstupu signalu od sumu (SNR margin downstream), ktora moze pocas dna kolisat, spravidla sa jej hodnota ku veceru znizuje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ty si 4-5 mesiacov nespokojny s internetom a zacal si to riesit az teraz,? ja by som uz davno volal na technicku podporu nech mi preveria linku

najlepsie spravis ked im zavolas, ale ako pise filipec, mozes sem hodit parametre linkdy - videli by sme viac, tazko povedat, vinnikov spomaleneho internetu moze byt vela

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @robert96,

vieš nám sem prosím vložiť parametre linky z routra ako písal @filipec12 ?

Ďakujem

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no toto nam velmi nepomohlo, uplne naj spravis ak im zavolas na technicku podporu nech ti to preveria, oni ti vedia preverit aj dane zariadenie ci je v poriadku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @robert96,

v prípade, že ešte problémy s internetom pretrvávajú.pošli mi prosím do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo a ja to preverím.

Ďakujem

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Mam ten isty problem ako "robert96" Po zrychlovani znizeny upload, pady linky niekedy aj 10 x za hodinu. Inokedy za cely den bez padu.

Davam screeny z modemu pred zrychlenim a po.

pred zrychlenim.JPG

po zrychleni.JPG

Editoval ROL-LER

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

pri tychto parametroch by mala byt linka stabilna..skus router resetnut do tovarenskych nastaveni.. a to ze ide internet vecer pomaly moze byt sposobene  vacsim vytazenym siete uzivatelmi, inak povedane agregacia

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Reset som urobil, nastavil rucne aj nechal na automaticke nastavenie, prihlasovacich udajov. Bez zmeny, stale pada linka . A ten upload pomaly ako pred 8-10 mi rokmi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v tom pripade volaj technicku podporu..asi ti budu musiet znizit profil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No  volal som uz 3x,  zevraj linka je v poriadku. Tiez som uvazoval nad  znizenim profilu, ale,, ked moze ist 2-3 dni bez padu  a potom 2 dni pada, neviem ci to bude riesenie. Skusim to, poziadat o znizenie profilu a uvidim. zatial dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kazda linka  je specificka a sprava sa inak, niekto moze mat SNR 10 db a pada mu a druhy 8-9 db a linka je stale stabilna.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar