diaľkový ovládač

Otázka

• 0

Chcela by som sa opýtať kedy budú už konečne k dispozícii ovládače k mágiu boxu, pretože to už reklamujem na predajni mesiac, a keď ich dostanú tak mi povedia, že sa behom 10 minúť rozdalo 16 ovládačov ako ponožky, takže je to nedostatkový tovar? Alebo sú skutočne tak kvalitné, že po mesiaci ich treba reklamovať, tak prečo si človek nemôže kúpiť univerzálny ovládač, ktorý by bol aj na magio box a bol by pokoj, pretože mne sa už nech každý pondelok chodiť na predajňu, a reklamovať ovládač, ktorý aj tak je ihneď vypredaný, alebo ma ťahajú za nos, čo sú toto za služby? Len nalákať človeka na ich mágio, a keď treba niečo vymeniť, tak samé výhovorky, to kam spejeme?   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

neviem o tom, zeby ovladace nemali, objednaj si to cez chat, alebo telefinicky, poslu ti to kurierom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Otazka troska mimo.

Skusal niekto otvarat dialkovy ovladac na Magio Box?

Niektore tlacidla mi reaguju velmi tazko.

Skusal som ovladac otvorit, ale nepodarilo sa.

Ak sa to niekomu podarilo, mohol by poskytnut navod ako na to.

Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak ti reaguju niektore tlacitka tazsie, treba to reklamovat a nie otvarat :D proste ti daju novy

ale ano, ja som raz daavno jeden rozobral, uz som ho spat neposkladal :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nikto ti nezakazuje kupit si univerzalny ovladac. ohladne univerzalnych DO sme diskutovali v tejto teme: https://forum.telekom.sk/topic/13486-dialkove-ovladanie-magio/?sortby=date&page=2

pokial ide o rozoberanie toho originalneho, neviem ake davaju ovladace k satelinej magio TV. ak su rovnake ako ku kablovej tak som niekde cital ze su tam take tie membranove gombicky vo vnutri a ze sa to zrejeme neda nijak opravit pokial sa to prederie. ale neotvaral som to tak neviem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar