Predlženie viazanosti

Otázka

• 0

Týmto sa chcem aj ja podeliť so svojou skúsenosťou pri predlžovaní viazanosti u tejto spoločnosti v spojitosti s paušálom HAPPY L. Ktorý som mal od tejto spoločnosti ako verný zákazník za zvýhodnených podmienok. 

O takmer dva mesiace mi končí viazanosť a preto som sa skúsil informovať  na infolinke o ponukách, ktoré mi ponúknu. Kedže medzičasom rôzny agenti bombardujú moje okolie a ponúkajú im paušál "HAPPY XL VOLANIA" za 9,90 som sa domnieval, že ušetrím aj ja, kedže cenníková cena "HAPPY XL VOLANIA" je taká istá ako cenníková cena môjho paušálu -  čiže 27,99. Na moje prekvapenie mi povedal operátor, že mi vedia mnou doteraz používaný paušál ponúknuť, ale budem platiť viac o cca 25 %. S čím som rázne nesúhlasil, pretože po 13 rokoch viazanosti mám platiť viac?  Po mojej nespokojnosti a na moju prosbu ma kontaktovali znovu, ale som sa dočkal znovu takej istej "skvelej" ponuky, s tým rozdielom, že dostanem o 1 GB dát viac.  Čo sa mi samozrejme nepáči, kedže u konkurencie môžem mať za 15/20 euro (15 euro  do konca apríla) nekonečný paušál v rámci SR. Áno chápem, že paušál Happy L má výhodu v tom, že sú v ňom aj výhody, ktoré môžem využívať v zahraničí, ale pýtam sa prečo nemáte aj ponuku aj pre zákazníkov, ktorí kašlú na Vaše výhody na volania v zahraničí? 

Týmto rázne končím v tejto spoločnosti  a prenášam si číslo do konkurencie. Pretože u operátora, ktorý si cení zákazníka (ktorý je pri ňom 13 rokov) tak, že mu ponúkne navýšenie toho istého produktu o 25 % mi nestojí za to, aby som využíval jeho predražené služby. 

Prajem tejto spoločnosti veľa spokojnosti s novými zákazníkmi, ktorí majú výhodnejšie cenníky ako verní, veľa spokojnosti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Realita je taká,  že každý operátor ma kontaktoval spätne a dal mi o dosť výhodnejšie podmienky (najvýhodnejšie Orange,  potom 4ka (tu neriešim pre sieť keďže vďaka testovaniu na testovanej Simke som prišiel na to, že ich pokrytie nie je najlepšie) a dokonca aj O2). 

Mňa v podstate zaráža ten prístup,  že ako potencionálne nový klient u konkurencie dostávam o dosť  lepšie ponuky ako v Telekome po 13 rokoch. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to ze maju najkvalitnejsiu siet je pravda, to ze su najdrahsi je tiez pravda

oni sa tym ale netaja, nejdu do ceny ale do kvality. Na jednej strane ich chapem, niekto tie siete a pod musi budovat. Ja napr so svojou cenou pausalu tiez niesom 3x najspokojnejsi aj ked mam mierne lepsiu ponuku ako je na nete, no konkurencia je na tom ovela lepsie. Na druhej strane u konkurencie niesom preto, lebo sice tam by som mal napr viac dat a pod ale co z toho ze to nemam kde vyuzit a vzdy ked to potrebujem tam bol nejaky problem. Som zvedavy na cenu ked budem predlzovat co sa udeje, ponuky co su na nete su pre mna nevyhovujuce, zatial som si vzdy vybojoval nejaky bonus navyse - hlavne preto lebo mam od nich uplne vsetko

Inak teraz aspon jedine plus vidim, ze sa zvysuju datove balicky pre kazdeho, Konecne , lebo toto bola alfa omega. Na dnesnu dobu je 2 alebo 4GB proste malo ....

Skoda, ze sa uz nedaju pausaly spravit na mieru ako kedysi, dal by som si nejakych 10 gb internetu, nejakych 100 minut a nic viac mi netreba, ak am clovek net, sms nevyuzije navyse mam imessage taze to je tak ci tak jedno. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

V dnešnej dobe nestačí iba kvalita. Je potrebná kvalita za primeranú cenu. Obmedzený paušál za 19,6 na "kvalitnej" domácej sieti nemôže konkurovať neobmedzenému za 20 euro na "kvalitnej" cudzej sieti. 

Napodobne pekný deň  a veľa spokojných nových zákazníkov s výhodnými ponukami na "najkvalitnejšej"  sieti  s neprimeranými cenami :)

Editoval 6540

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @6540,

kolega pre Teba v telefonickom hovore spravil maximum, čo mohol. Uvedomujeme si, že konkurencia môže byť v danom prípade lacnejšia, no kvalitou a dostupnosťou pripojenia sme Jedničkou na Slovenskom trhu. Viac informácií som Ti poskytol v súkromnej správe.

Viac info okrem iného tu: https://www.pcrevue.sk/a/Slovak-Telekom-ziskal-ocenenie-Best-in-Test-za-mobilne-siete-na-Slovensku-uz-stvrty-raz-po-sebe-za-dva-roky 

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar