Otázka

• 0

Dobry den,

V prehliadaci Chrome mam nainstalovany rozsirenie Magio GO aj Magiogoplugin. Vsetko je nainstalovane spravne. Pri spusteni videa na Magio GO mi vyskoci "VIDEO RENDERING IS FAILED". Co to ma znamenat a ako to opravit?

NIekde ide som tento problem nenasiel na fore.

S pozdravom danny 

magio.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ja by som asi celu instalaciu skusil nanovo s tym ze by som preinstaloval chrome najprv

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne to robilo to isté. Mám dva notebooky, na Win 10 Magio go chvíľu nešlo a potom zrazu to začalo fungovať, druhý s Win 7 - nevedel som rozbehať Magio GO asi týždeň, preinštaloval som chrome, skúsil som nainštalovať kodeky, preinštaloval som nanovo čistý Win 7 a nič.  Dnes som na ten starý notebook nainštaloval Win 10 a predstavte si FUNGUJE!!! Neviem prečo, ale je to tak.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

cau danny.

skus toto. ci tito bude fungovat:

chod:  chrome://settings/

potom rozšírené nastavenia, tam najdi možnosť: používať hardwerovú akceleráciu. zaškrtni políčko, zobrazí sa ti možnosť reštartu chroomu. potvrď.

prihlas sa opať. mne to stym funguje, ale neprijemne mi preblikava stream. nada sa to pozerat. tuto sluzbu zrusim. naco ju budem platit, ked ju nemozem komfortne vyuzivat. dufam ze ty budes mat viac stastia. daj vediet ako to dopadlo.

pre kosta08: menit perfektny OS w7 na katastrofalny w10 kvoli hlupej telke mi pride morbidne bizardne :)

velky_pan_dann

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Ahoj jo111jo,

tvoj uvedeny postup fungoval :) . Bolo  to tou hardverovou akceleraciou. Mal som ju vypnutu. Stream nepreblikava, zda sa, ze vsetko ide v poriadku, tak ako to bolo vo Firefoxe. Vsetkym za rady dakujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

cau danny. som rad ze ti to pomoholo.

to moje preblikavanie je sposobene instal. dvoma grafickymi kartami. co je v NTB samozrejmost. 1 je intgr. 2. speci HW.  nadstaveia GK kvoli telke urcite nebudem menit. praca :) budem sledovat toto forum, aby som zistil ako sa s tym vysporiada telecom. zatial ostavam off. ENJOY

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar