MagioBoxy - kedy už konečne

Otázka

• 0

Dobry den, uz vyse mesiaca cakam na novy MagioBox ( 2.v domacnosti ). Prosim Vas, kedy uz konecne budu dostupne ? Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

16 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @golisova646,

áno, boxy by mali byť dostupné začiatkom apríla.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja už čakám 4 mesiac a prišla mi len sms že do konca marca budú rozposlane boxy  tak som velmi zvedavá či to tak bude. Hlavne ked príde nový zákazník do predajne a pýta si tv okamžite mu daju nový box!!!!!!!!!!!!!!!! Neviem kde to žijeme!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jasne ze mu daju novy box, lebo on bez neho nemoze vyuzivat sluzby, ta ano. Preto. Na nove aktivacie ti box daju, lebo by prisli o zakaznika. Ak ale chces dalsi box, nedaju ti ho , prave preto aby mali pre novych zakaznikov

btw mali by byt zaciatkom aprila uz plne dostupne, tak bolo povedane mne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ano je to pravda potrebuju prilakat a udržat si zákazníka ..no nič ine  nam neostava len čakat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Magio boxy by mali byť dostupné už čoskoro.  

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matej, a nemyslíš si, resp. pracovníci zodpovední v Telekome za túto oblasť, že ak nie sú v dostatočnom množstve STB je na čase poskytnúť možnosť volby  /tak ako v sesterskej DIGI.sk/ a ponúknuť  zákazníkom CA moduly s kartou ?, namiesto poruchových boxov,  resp. boxov ktoré ani nemáte ...

- tuto otazku sa pytam už druhý raz Matej, mohol by si odpovedať , dakujem ?

P.S. buckland, ty uz si raz odpovedal :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @RomanR,

K danej téme som sa už viac krát vyjadril v iných vláknách - momentálne CA moduly neplánujeme.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dnes som volal po mesiaci na infolinku, či budú konečne tie boxy, lebo už mali byť a odpoveď opäť čudná, až začiatkom budúceho mesiaca, takto to trvá už od nového roka, takto tie boxy nebudú ani do leta, ale však ide o dobro zákazníka ?!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale sak to aj vraveli viac krat - koncom marca / zaciatkom aprila 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Magio boxy sú od dnešného dňa plne dostupné pre všetkých zákazníkov :)

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No super firma. Áno, konečne už majú tie Mágio boxy veď aj sám Telekom potvrdil, že ich mali akosi málo. Už sú naskladnené, takže čoskoro vybavia všetkých čakajúcich zákazníkov. A **piip**, drahí veriaci. Dnes som tam volal a povedali mi, že zatiaľ nebudú nič posielať, lebo majú s nimi nejaké problémy, že sú poruchové či jak tak možno znova až o mesiac. Bol som vychovaný slušne, takže sa radšej zdržím a nebudem to komentovať....... bordel firma

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

"K danej téme som sa už viac krát vyjadril v iných vláknách - momentálne CA moduly neplánujeme"

Pekný deň

Matej 

Ta ani neplánujte. Som si istý, že by to skončilo katastrofálne. Úplne by stačilo keby korektne fungovali aspoň tie služby čo ponúkate a deklarujete.

A aby som nezabudol. Zabudli ste páni z Telekomu aj uviesť podstatnú vec, že tie Mágio Boxy síce budú dostupné od apríla no roku pána  2018

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mojim znamym uz boxy poslali a vsetko je v poriadku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @shooter21,

môžeš mi prosím napísať odkiaľ máš informáciu, že boxy, ktoré aktuálne zasielame sú poruchové? 

Ďakujem

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar