magio go katastrofa

Otázka

• 0

budem sa vyjadrovat tak ako si to zasluzite vzhladom k tomu co ste schopny robit svojim platiacim zakaznikom...

takze..

skutocne by som chcel spoznat toho **piip** co toto dokazal vymysliet.. podal by som mu ruku, pretoze podla neho je vymyslena nadavka **piip**.. 

akoze robit online prehravac tv v dnesnej dobe na jeden operacny system a na jeden prehliadac... cez 2 potrebne instalacie.. tak to uz ano. vy ste tam uz asi fakt presli na tvrde drogy.

magio go "pouzivam" / platim vyse roka... jediny dovod preco to platim je ze si chcem niekedy posunut cas par minut dozadu.. napr. spravy ked prijdem neskor.. 

to mi uz teraz nejde pretoze vo firefoxe sa to uz neda. a na chrome mi to vase magio nejde vobec, pretoze ste to zas spravili iba na windowsy.. ten kto ma mac alebo iny os ma proste smolu.

po roku trapenia sa na firefoxe s tym ze na tom "pracujete" prijdete s tymto.. 

brawo, telekom znova nesklamal.. jebnutejsiu firmu fakt nepoznam. 

koncim. nemam na toto silu.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

28 odpovedí na túto otázku

• 0

Ten pocit, keď človek proste nechce byť internetová sviňa, nechce pozerať hlúpe streamy v HD od anglickych televízií (ktoré su inak v 100krát lepšej kvalite ako tento prelomový program a hlavne nesekajú každých 5 sekúnd), ale chce si čestne zaplatiť za TV v mobile, alebo na NTB, ale jednoducho mu je v jeho čestnosti bránené... KDE TO SAKRA SME ĽUDIA??? Prečo nemožete spustiť túto hlúpu službu naraz, plnohodnotne a pre všetkých používateľov?? Ale nie, vy najprv všetko zrušíte a potom riešite doplnky. Je mi jedno, že budem musieť spraviť 2 inštalácie atd., ale prečo to nemôže byť plnynulý prechod od jedného prehliadača k druhému na VŠetkých platformách.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sluzba Magio Go je sice gratis,ale nepouzitelna...Telekom,zavadzate ludi,tym co im /ne/ponukate...Som u vas kratko a tak to aj ostane...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na SK ma magio go nezaujima..potreboval by som ho v rakúsku.samozrejme že to nie je možné a to ma veeeeelmi mrzí...preto používam antik tv go

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz