magio go katastrofa

Otázka

• 0

budem sa vyjadrovat tak ako si to zasluzite vzhladom k tomu co ste schopny robit svojim platiacim zakaznikom...

takze..

skutocne by som chcel spoznat toho **piip** co toto dokazal vymysliet.. podal by som mu ruku, pretoze podla neho je vymyslena nadavka **piip**.. 

akoze robit online prehravac tv v dnesnej dobe na jeden operacny system a na jeden prehliadac... cez 2 potrebne instalacie.. tak to uz ano. vy ste tam uz asi fakt presli na tvrde drogy.

magio go "pouzivam" / platim vyse roka... jediny dovod preco to platim je ze si chcem niekedy posunut cas par minut dozadu.. napr. spravy ked prijdem neskor.. 

to mi uz teraz nejde pretoze vo firefoxe sa to uz neda. a na chrome mi to vase magio nejde vobec, pretoze ste to zas spravili iba na windowsy.. ten kto ma mac alebo iny os ma proste smolu.

po roku trapenia sa na firefoxe s tym ze na tom "pracujete" prijdete s tymto.. 

brawo, telekom znova nesklamal.. jebnutejsiu firmu fakt nepoznam. 

koncim. nemam na toto silu.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

28 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @digisys,

onedlho nasadíme rozšírenie aj pre Chrome verziu pre Mac OSx a taktiež pracujeme aj na rozšírení pre Safari.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a zas si budeme musiet na macOS instalovat dalsi blby extension + softver/plugin. Kurnik telekomunisti, to ste tak neschopni, ze to neviete spravit bez doplnkov? Najdite si schopnejsich dodavatelov. Netflix a HBO GO pouzivaju moderne html5 a netreba ziadne doplnky a programy instalovat. Mali ste super moznost to pred uplnym vypnutim NPAPI vo firefoxe prerobit do niecoho normalneho a vy ste to prerobili do este horsieho. Ked Antik moze mat live tv bez pluginov, tak preco nie aj vy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

smutne je,že zachvilku zachvilku zachvilku...keby sa niekto obrati na sud,tak ho jednoznacne vyhra!! lebo toto je porušenie práva človeka...jednoducho ludia si za niečo platia čo teraz nemozu využivat...v mozile to uz nejde a v chrome treba instalovat 2 veci aby sa nam vobec pustil nejaky obraz...to kde sme v 19 storoci? a aj tak ten stream nejde alebo seka alebo sa prepina po 10 sekundach...proste ste to mali nehat v mozile ako to bolo!! tam to fungovalo na 100%!!! a medzi tym to skušat a testovat v chrome..a nie vy to v mozile aj v chrome **piip** a teraz to nejde ludom nikde

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v mozille to nemohli nechat, pretoze predtym pouzivali plugin "viewright web" a ten pouzival rozhranie NPAPI, ktore ale postupne vsetky prehliadace prestali podporovat a firefox bol posledny. Takze ak by nic nemenili, tak by to zrazu nikomu nefungovalo, kedze pred par dnami vysiel Firefox 52, ktory odstranil podporu NPAPI. Chybu spravili v tom, ze to vymenili za este debilnejsie riesenie, radsej mali pouzit normalne moderne standardy aby to fungovalo bez pluginov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @digisys,

onedlho nasadíme rozšírenie aj pre Chrome verziu pre Mac OSx a taktiež pracujeme aj na rozšírení pre Safari.

Pekný deň

Matej

"onedlho".. to pocitam budu take 3 mesiace..

uz teraz neviem pouzivat to co som si objednal a za co platim, pretoze si neviem video pretocit spat. a po 31.3. si uz nepozriem vobec nic.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

podľa mna to bude fungovať okolo roku 2594----plus mínus dva roky...ale nie je to ešte isté

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som to uz cez vikend rozchodil v pohode, viac mi to vyhovovalo cez firefox, ano co uz no. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo znamená rozchodil.že si sa s tým zmieril že to nejde :D:D alebo že ti to ide...a ako sa to dá rozchodiť??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zapol som chrome, nainstaloval prvy plugin ci co to je, potom ten ovladac, potom som chrome restartol a ide to :)

tebe to nejde?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veru nejde..a spravil som to aj tri krat .myslim s vymazanim toho doplnku a znova nainštalovaním..tie iste chyby..vkuse to chce aby som sa prihlasil aj ked som..stale to chce aby som to nainstaloval aj ked to uz je..tak ako to opisuje uz vela ludí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a neskusal si im volat na technicku podporu?

aky mas OS ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam wind 10 64bit..dnes im asi zavolám ale veĺa si od toho nesĺubujem.potom dám vediet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak ti mozem odporucit - víolaj teraz - poobede sa uz nemusis dovolat 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

volal som len teraz lebo sa nedalo inak...a na linke oznámili bežné nezmysly že odinštalovať a nainštalovať ..a že do troch dní dajú vedieť...a dajú mi na známosť že až keď prídu mimozemšťania až potom to bude opravené:D:DO.o

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a co ti daju vediet? :D pytali nejake prihlasovacie meno alebo nieco? ja by som chcel vediet ako riesia tieto problemy ked to niekomu nejde, lebo predpokladam, ze technika ti tam neposlu :D

jedine, ze ti to pozru niekde na platforme cez nejake logy prihlasovacie alebo neviem inak ako. Urcite daj vediet ci sa ti to podarilo vyriesit, a mna hlavne zaujima - AKO :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dal som im kód účastníka a na dialku niečo pozerali.ale že treba vydržať kým to opravia..proste vedia že je to na **piip**.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no to by som chcel vediet co im pomoze kod ucastnika ... a prihlasovacie meno do Go si im nedaval?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie to nechceli...ale to bolo len take divadlo aby som mal pocit ze nieco robia.proste to nefunguje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no tak potom nam daj urcite vediet ze co vybavili , velmi som na to zvedavy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @amos77,

určite nám daj vedieť, či sa Ti problém podaril vyriešiť.

Ďakujem

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Z  techgroup@telekom.sk chceli odo mňa prihlasovacie údaje a popísať problémy. tak som im poslal a že sa mi ozvú..vraj majú dva dni na to aby sa mi ozvali..deň prešiel tak čakámO.oO.oO.o

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prišla sms že nahlásená porucha si vyžaduje časovo náročnejšie riešenie,,,**piip** ..o odstránení ma budú kontaktovať ,,,**piip** ...neviem kto to tu už spomínal že v dnešnej dobe by takúto appku na sledovanie TV spravilo aj 5 ročne decko...takže keby páni z t-comu boli naozaj tak neschopní už by boli dávno vyrazený rozkrájaný a zožratý kanibalmi...(ASI)..TAKŽE ČO JE ZA TÝM ???????????...ešte raz otázka TAKŽE ČO JE ZA TÝM ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prišla sms že nahlásená porucha si vyžaduje časovo náročnejšie riešenie,,,**piip** ..o odstránení ma budú kontaktovať ,,,**piip** ...neviem kto to tu už spomínal že v dnešnej dobe by takúto appku na sledovanie TV spravilo aj 5 ročne decko...takže keby páni z t-comu boli naozaj tak neschopní už by boli dávno vyrazený rozkrájaný a zožratý kanibalmi...(ASI)..TAKŽE ČO JE ZA TÝM ???????????...ešte raz otázka TAKŽE ČO JE ZA TÝM ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

niekto z Telekomu zasa dostal genialny napad... manazerstvo rozhodlo o super duper technologii od http://visualon.com/onstream-mediaplayer/, neboj, tu nejde o to, aby aplikacia bola funkcna, tu ide o to, aby bola super zabezpecena proti zneuzitiu, to ze je postavena na technologii z minuleho tisicrocia je jedno... akoby niekoho zaujimala zaprdena zaostala telka, ked na internete je tolko kontentu zadarmo... 
naspat ale k tvojim problemom, ten druhy program  MagioGOBrowserPluginNaCL-170208.msi musis instalovat ako administrator. a povolit ho vo windows firewall, ten extension v chrome mas asi nainstalovany spravne. problem s nenacitanim streamu (cierna obrazovka) som popisal v 

pozri si ho tam. ak si nevies co s tym, tak zanes svoj pocitac do telekom centra, tam by hadam mali byt schopni to opravit, pripadne cez pojdeto.sk alebo jednoducho ho odnes niekomu, ktory rozumie tomu co som napisal. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U mňa to vypadá že to už funguje na laptope. Ale mobil 0 bodov keďže mám rootnuty.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Este mi mailom oznámili že ak mi to opravia tak tá oprava bude spoplatnena..ja som skoro umrel..vacsiu zlost som ani nemohol mat.nevedia spravit magio go a este ja mam platit za opravu..oznamil som im ze nech to radsej ani neopravuju..ale nech znízia poplatok za sluzbu ktora proste nejde tak ako ma..mna vzdy vytocia do nepricetna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz