v chrome go nefunguje

Otázka

• 0

Po nainštalovaní kodekov podľa návodu je čierna obrazovka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

teraz som to pisal.mas to o riadok nizsie.aj u mna to iste

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo som teraz testoval ja, tak na Chrome mi to ide, ale len 64bit Win10 PC, ale testoval som to aj na 2 ks NB (Win10 32bit) a tam mi to fakt nejde. Tak si teraz vyberte, v čom je problem. Skúšal som aj chrome preinštalovať uplne 2x, ale nič na tých NB nepomohlo. - hláška "Cannot support the codec". 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne teraz ide ale len asi 2 sekundy, prepnem zas 2 sekundy a potom to sekne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne zive vysielanie ide,ale archiv je offline

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo som teraz testoval ja, tak na Chrome mi to ide, ale len 64bit Win10 PC, ale testoval som to aj na 2 ks NB (Win10 32bit) a tam mi to fakt nejde. Tak si teraz vyberte, v čom je problem. Skúšal som aj chrome preinštalovať uplne 2x, ale nič na tých NB nepomohlo. - hláška "Cannot support the codec". 

Mam ten istý problém podarilo sa ti to už odstranit? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie, zatial mi to na NBkoch nejde, na androide OK, ale neviem ci je problem v tom, ze to je notebook, alebo v 32bit verzii Windowsu - ale to sa mi nezda, inak chrome uplne odinstalovany, restart NB, nova instalacia chromu, aktualizovany aj win10, aj tak to nejde. .......

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak isto mi to neide-Win8 64 bit.

Kodek nainstaluje, v chrome povoleny,

ale neide mi naistalovat prehravac!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie, zatial mi to na NBkoch nejde, na androide OK, ale neviem ci je problem v tom, ze to je notebook, alebo v 32bit verzii Windowsu - ale to sa mi nezda, inak chrome uplne odinstalovany, restart NB, nova instalacia chromu, aktualizovany aj win10, aj tak to nejde. .......

Dnes testované aj na 32bit Win 10 a Magio GO  funkčné. Trocha dlhšie odozvy pri prepínaní programov ale potom ide OK, a to mám linku 100/100 Mbit. Asi toľko.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiez mi to ide, odkonca este an na firetoxe, vecer otestujem aj operu len tak pre zaujjimavost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no mne to v chrome na win8 funguje, ale to nacitavanie streamu je neskutocne pomale a samozrejme aj rozlisenie je dnes nedostatocne

ako to ten google robi, ze jemu sa full hd videa na youtube spustaju a pretacaju okamzite a telekomunistom to trva 7-8 sekund kym sa prepne kanal :):) a zdaleka tak nezatazuje youtube pocitac ako to robi uzasny prehravac od telekomunistov :):)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar