Otázka

• 0

Dobrý deň,

po zapnutí streamu mi napíše codec cannot support. Viete mi poradiť čo s tým? nainštalované mám všetko čo treba.. ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

111 odpovedí na túto otázku

• 0

bu2ckland myslel tento štít...

magiostit.png

ale to pomôže len vtedy, keď sa video vôbec nenačíta. Ale aj keď načítanie skriptov povolím, stále sa videá raz načítajú, raz nenačítajú, a niektoré stanice (hlavne športové) nejdu vôbec. Aspoň na mojom domácom PC, v robote sa väčšinou spustia. Ale ako som písal vyššie, oba PC sú po HW aj SW stránke totožné a Chrome je tiež rovnaký - synchronizovaný...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes som si všimol že táto služba mi začala fungovať na Google Chrome ale s hláškou, že tento browser sa už nepodporuje použite Google chrome ....

Predtým som mal problém s BrowserpluginHelperom ktorý sa mi nejako nainštaloval na dve miesta, takže som si myslel že problem bude s tým. Na MS Edge mi od začiatku služba fungovala. Na Chrome nie a teraz zázračne začala, neprešli na nejakú inú technológiu ??  a možno preto táto nezmyselná hláška.

vsetko je povolene a aj tak to vyhadzuje tu hlasku + nejdu NS1,NS2 a dokonca ani digi

Citajte trochu co sa pise vyssie... uz som tu tu raz pisal.

Tak este raz. Momentalne je to uz tyzden co Telekom nasadil osekany a obmedzeny prehravac pre Magio GO na webe, ktory funguje aj v Chrome aj vo Firefoxe. Ten novy prehravac, ktory vyzadoval rozsirenie a BrowserPluginHelper v Chrome momentalne nefunguje, maju s tym problemy a mozno nepojde dalsi tyzden.

Ta hlaska co vypisuje patri pre Firefox. Ukazuje sa aj v prehliadaci Chrome z dovodu co som teraz napisal. Telekom musel pouzit ten obmedzeny prehravac aj v Chrome. Hlasku vsak neupravil, takze sa zobrazuje aj v Chrome.

Ano ten obmedzeny prehravac pouziva inu technologiu, Nevyzaduje ziadne doplnky, preto ide prakticky v kazdom prehliadaci. Nepotrebuje ZIADNE rozsirenie, ziadne doplnky, NIC. Nevyhodou je ze na nom nejdu ziadne sportove kanaly, JOJ Cinema, Discovery, nejde nastavit kvalita obrazu alebo pretocit obraz spät (archiv).

Este raz. Nespravite s tym nic ! Momentalne funguje obmedzeny prehravac, kym Telekom neopravi tu plne funkcnu verziu pre Chrome (ktora vyzaduje rozsirenie).

Ak vam to nejde v Chrome, skuste Firefox, alebo Microsoft EDGE, ktory je zabudovany vo Windows 10. Vo vsetkych vysielanie FUNGUJE (okrem sportovych a par dalsich).

Hlasku si nevsimajte, je nastavena aby sa zobrazovala pre kazdy prehliadac, kedze je to len obmedzena a provizorna verzia aby aspon NIECO islo.

Podporovane systemy a zariadenia si nevsimajte. Nie je to aktualizovane ROKY. Najnovsi mobil tam maju Samsung Galaxy S3 (Dnes mame S8 !). Vsetko od Windows Vista hore je podporovane, vratane Windows 10. 100%.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Edo netáraj - skúsil som to na Edge a ani ťuk.

Citajte trochu co sa pise vyssie... uz som tu tu raz pisal.

Tak este raz. Momentalne je to uz tyzden co Telekom nasadil osekany a obmedzeny prehravac pre Magio GO na webe, ktory funguje aj v Chrome aj vo Firefoxe. Ten novy prehravac, ktory vyzadoval rozsirenie a BrowserPluginHelper v Chrome momentalne nefunguje, maju s tym problemy a mozno nepojde dalsi tyzden.

Ta hlaska co vypisuje patri pre Firefox. Ukazuje sa aj v prehliadaci Chrome z dovodu co som teraz napisal. Telekom musel pouzit ten obmedzeny prehravac aj v Chrome. Hlasku vsak neupravil, takze sa zobrazuje aj v Chrome.

Ano ten obmedzeny prehravac pouziva inu technologiu, Nevyzaduje ziadne doplnky, preto ide prakticky v kazdom prehliadaci. Nepotrebuje ZIADNE rozsirenie, ziadne doplnky, NIC. Nevyhodou je ze na nom nejdu ziadne sportove kanaly, JOJ Cinema, Discovery, nejde nastavit kvalita obrazu alebo pretocit obraz spät (archiv).

Este raz. Nespravite s tym nic ! Momentalne funguje obmedzeny prehravac, kym Telekom neopravi tu plne funkcnu verziu pre Chrome (ktora vyzaduje rozsirenie).

Ak vam to nejde v Chrome, skuste Firefox, alebo Microsoft EDGE, ktory je zabudovany vo Windows 10. Vo vsetkych vysielanie FUNGUJE (okrem sportovych a par dalsich).

Hlasku si nevsimajte, je nastavena aby sa zobrazovala pre kazdy prehliadac, kedze je to len obmedzena a provizorna verzia aby aspon NIECO islo.

Podporovane systemy a zariadenia si nevsimajte. Nie je to aktualizovane ROKY. Najnovsi mobil tam maju Samsung Galaxy S3 (Dnes mame S8 !). Vsetko od Windows Vista hore je podporovane, vratane Windows 10. 100%.

Netáraj, skúsil som to spustiť na Edge a ani ťuk. Ani živé vysielanie nespustí. Takže svojich 100 % si nechaj.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Inak  cez Android app mi idu všetky stanice v poriadku, takže so samotným streamom v Telekome pravdepodobne problém nemajú.
Problém bude implementácia prehrávača na PC.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teraz som konečne našiel, že je prehrávač na magio tv aj pre macbook, tak som to nainštaloval a ide mi to bez problémov..všetky funkcie v pohode...neviem, ako je to teraz vo windowse, lebo mi to tam tiež nešlo, ale ešte raz..macbook v poriadku...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

včera sme odštartovali pilotnú prevádzku nového rozšírenia Magio GO, ktoré by malo pomôcť zlepšiť funkčnosť webovej verzie Magio GO. 

Rozšírenie je aktuálne dostupné pre prehliadač Chrome (Windows aj pre MAC) a je potrebné ho nainštalovať - návod nájdete priamo na portáli magiogo.sk. Momentálne pracujeme na ďalšom vyladení webového prehrávača, ktorý budeme postupne aktualizovať. 

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey

• Expert
  • Matey
  • Expert 
  • 118
  • 1 016 príspevkov

Ahojte,

včera sme odštartovali pilotnú prevádzku nového rozšírenia Magio GO, ktoré by malo pomôcť zlepšiť funkčnosť webovej verzie Magio GO. 

Rozšírenie je aktuálne dostupné pre prehliadač Chrome (Windows aj pre MAC) a je potrebné ho nainštalovať - návod nájdete priamo na portáli magiogo.sk. Momentálne pracujeme na ďalšom vyladení webového prehrávača, ktorý budeme postupne aktualizovať. 

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. 

Pekný deň

Matej

Maťo,vo Firefoxe, v ktorom mi tu vypisuje že to nepôjde, to ide, síce nejde nastaviť kvalita videa ale ide , a v Chrome kde mi to má ísť s nainštalovaným pluginom mi stále nejde a ešte mi to vypisuje nech si ten plugin nainštalujem hoci už ho mám 3 mesiac.Stále mi nejde do hlavy čo si nové napísal pred 12 hodinami.Stále je to tak isto zhovadené ako to aj bolo.....(a ---ä  je tam naschvál aby to neblokli).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Edo netáraj - skúsil som to na Edge a ani ťuk.

Netáraj, skúsil som to spustiť na Edge a ani ťuk. Ani živé vysielanie nespustí. Takže svojich 100 % si nechaj.

Vyzera to, ze taras ty. Alebo sa v tom vobec nevyznas. Na Edge to totiz funguje.

edge.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -2

na facebooku som nasiel navod, ak vypisuje hlasku ze mas pouzit chrome:

1) hore v pravo kliknut na ten stit s 'x' a ked ho rozkliknete
2) musite stlacit "povolit nebezpecne scripty"

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar