Otázka

• 0

Dobrý deň,

po zapnutí streamu mi napíše codec cannot support. Viete mi poradiť čo s tým? nainštalované mám všetko čo treba.. ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

111 odpovedí na túto otázku

• 0

ja som zatial chrome nepreinstalovaval, ale co som cital vyssie, asi by to nepomohlo. mam aktualnu verziu aj vsetky tie ich pluginy. mne to v mozile fungovalo, ale toto je hroza. inak vsetko po starom ako vcera, sportove stanice nejdu ani jedna, ked tak len zvuk a black screen, ine niektore idu, alebo sa seknu a donekonecna "nacitavaju". som myslel, ze tu za den pribudne este viacero reakcii, ale tak asi uz aj ludia na to kaslu, kedze to asi nie je mimoriadne, ze to nefunguje. :P

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj tak najlepsie je dostat od telekomunistov nasledovne:

Evidujeme niektore chyby a ubezpecujeme Vas ze nasi technici robia vsetko pre to aby sa chyby odstranili. 

Ale kedy a ci vobec.

To je take slovenske dojebabrat aj to co ako tak funguje na level aby to nefungovalo vobec

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A admini su asi prave na dovolenke... :(

no možno aj áno... začali sa turnusy do Dubaja tak možno okrem predajcov sa aj im ušlo....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Momentálne mi to ide... hádam to nie je chvíľkové

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Win10 všetko aktuálne ,Nod32 to nerobí ...Stále to po mne chce nainštalovať plug aj keď tam už je ...ďalej ma nepustí...MAGIO GO.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

je potrebné reštartovať browser, odhlásiť sa a opäť prihlásiť na stránke www.magiogo.sk. Problém s codecom bol už odstránený.

Zvyšné bugy riešime s dodávateľmi, rovnako ako aj celá aplikácia prechádza veľkými zmenami a vylepšeniami.

Budem rád, ak mi sem pridáte svoje postrehy čo by ste radi vylepšili a podobne. Všetky Vaše postrehy sledujem a posúvam ich ďalej

Ďakujem

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ty čo do seba fukaš ty telekom expert ? ... aplikacia prechadza vylepseniami ? ty si padol z inej galaxie na tuto zem... konečne prestante pisať kecy a makajte na tom !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak teda pridám môj momentálny postreh: Win10 64 bit, Chrome ver.56.0, nainštalovaný plugin, nainštalovaný prehliadač, reštart počítača po inštalácii a dostávam toto (bez zvuku):

Magio go screen.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmažte si celú históriu prezerania Chrome!!!!!Mne ostala aj po odinštalovaní a znovu nainštalovaní .Treba to spraviť manuálne cez nastavenia priamo v chrome

.Ak môžem tu je ten prehrávač ktorý je potrebný ako 2.krok po inštalovaní pluginu.ak vám blbne inštalovanie .prehrávača .snáď to nezmažú...

MagioGOBrowserPluginNaCL-170208.msi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

je potrebné reštartovať browser, odhlásiť sa a opäť prihlásiť na stránke www.magiogo.sk. Problém s codecom bol už odstránený.

Zvyšné bugy riešime s dodávateľmi, rovnako ako aj celá aplikácia prechádza veľkými zmenami a vylepšeniami.

Budem rád, ak mi sem pridáte svoje postrehy čo by ste radi vylepšili a podobne. Všetky Vaše postrehy sledujem a posúvam ich ďalej

Ďakujem

Matej

Ahoj Maťo. Máš pocit že je tu málo postrehov z toho úžastného mágio go?  nestačí to mať v niekoľkých vláknach? Prečo vymýšľate teplú vodu keď už tečie...   Dať to v klasických prehliadačoch a je pokoj ,len vy tam musíte mať len jeden prehliadač a aj to ešte obalené v pozlátku... A to len ty si tu poverený na toto odpovedať formou.. áno plánujeme ,nie neplánujeme....boxy už budú čoskoro...  toto sú Vaše odpovede čo máte ako zákazníkom povedať...len nikdy sa človek nedozvie že kedy....  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba povoliť rozšírené nastavenia inak sa tá možnosť na zmazanie histórie nezobrazí...

Bez názvu.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zazraky sa udiali, vsetky kanaly funguju, sice prepinanie je 10-15 sekund, 

PS: nechvalim ich, mozno zajtra to bude ine :D

PS: dufam ze nie :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den 

ja mam este vacsiu haluz. Niektore programy idu napr. STV1/2 CT 1/2 ... ale tie co najviac pozeram Digi 1,2,3,4 popripade dokumentarne Dicsovery, animal planet... nejdu. Pise nacitavam ale program sa nespusti.

na pocitaci mam WIN 7 64 bit s najnovsimi aktualizaciami a Chrome  Verzia 56.0.2924.87 (64-bit)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prislo na moje prve PS :D Cize zase nesklamali technici .

A presne ako pise "misogazo" mam ten isty problem dnes. Nekonecne nacitavanie a nic viac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ja beriem to Magio GO ako niečo čo sme dostali "zadarmo" k magio TV ale túto službu máte aj ako samostaný produkt a nechápem ako môžete za niečo takto odfláknuté pýtať peniaze. 

Editoval/-a Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U mňa stále len čierna obrazovka (Win7, x64). Skúšal som znova všetko preinštalovať (chrome, rozšírenie, plug-in), vymazal som dáta z Chrome a vyskúšal x64 aj x86 verzie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prečo mi pri ďalšom prihlásení neostane mnou uložená mapa kanálov?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ludia viete cim to moze byt ze ked dam zobrazenie na celu obrazovku tak mi to posunie  obraz o 50% 

Dakujem

Magio GO1.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Este doplnam ze prehliadac je GoogleChrom a OS Windows 8.1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pre pokoj v dusi som sa rozhodol ze ligu majstrov pozriem cez pc, a upsss opat stary problem, len zvuk a black screen na urcitych kanolach, vsetkych sportovych a ...,  naco pisat ktore ked uz to tu bolo.

Normalne ma uz tato hra na macku a mys prestava bavit, to teraz aby som na tablete pozeral futbal :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Ďakujem

Matej

Čo by som vylepšil ? ASI TAK PODPORU Safari pre MacBook, keď už poje8aný Chrome som nainštaloval, ale vy mi pošlete .msi aplikáciu na sitahnutie do macOS. Intergalanktické zmeny... do 90 rokov akurát. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar