Chrome _ prepinanie kanalov 10-15 sekund ?

Otázka

• 0

Dobry den , je radostou  ze ste konecne spustili v chrome .

1/ Z akeho dovodu  trva prepinanie medzi kanalmi  10 -15 sekund .... ?   (v modzile ,opere to bolo okamzite )

2/  inak sem-tam  to sekne ( stiha vam to server  ?   som zvedava ako to bude pocas vytazenosti cez week na vecer )

3 /  kedy date  vyssi datovy tok ..... aspon 3,5 mb/s     -   kedy mozeme cakat   preklopenie  , pridanie   HD - cok ...? 

dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

aspon prepina, mne zostava len black screen zo zvukom a to mi prepne do 6 sekund :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

katastrofa. v mozille to slapalo ako hodinky... v chrome sa mi to nepodarilo pustit ani raz. vsetko som nainstaloval podla navodu. jedine co z toho dostanem je cierny screen s hlaskou nacitavam... a na par sekund preblikne hlaska ,, nepodporovany codec,, a nacitava do nekonecna...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skusali ste to uz niekto na macbooku ? funguje to ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

este doplnim  , yoga , i7 , 256 ssd , 8G DDR3 , optika 30 mbit/s 

asi sa odpovedi jen  tak nedockame , neni  zajem to  riesit , asi maju fofry s tymi  boxami , ktore dodnes nemaju ani na predajni ,ked som si chcela  pozriet ako to vyzera v skutocnosti , a ten  obraz  isiel  kvalitou hoooodne   dolu ..... je  to  cista komedia

nieco tam s tym uz  robte ! dajte to  urobit  profikom a nie dohodarom , vseumnel-com

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar