MAGIOGO na MOZILE konči!!

Otázka

• 0

Vela ludi tu píše že mate rozne vypadky a problemy v poslednej dobe s magiogo..je to preto,lebo už to ide plnohodnotne len na CHROME.. momentálne funguje len v obmedzenom režime na Mozile, plnohodnotne funguje na Chrome. Od apríla bude dostupný Magio Go už len na Chrome a Safari.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

TAK TOTO SNÁĎ NEMYSLÍTE VÁŽNE!!!

Trvalo večnosť kým ste to spojazdnili pre Chrome a toto tuna dávate vonku? A ešte týmto spôsobom, že Firefox, na ktorom už aspoň ako tak nevypadávali kanály, ide už iba v obmedzenom režime, z jedného dňa na druhý, bez nejakej prechodnej doby... Keby MagioGO doteraz fungovalo bez chýb, tak by mi to ani divné neprišlo, ale po tých problémoch, ktoré s ním boli a sú hneď spustíte plnohodnotne len verziu pre Chrome - to akože majú byť teraz zákazníci znova pokusnými zajacmi a miesto využívania služby len hľadať chyby novej verzie?

Ale, aby to nevyzeralo, že sa vytáčam len tak pre nič za nič... Všimol som si ten ružový text o inštalácii pre Chrome a potešil som sa. Ale to bolo naposledy, pretože hneď pri prvom kroku podľa návodu mi Chrome, ten v ktorom má teraz fungovať plnohodnotná verzia MagioGO, nenačítal doménu https://www.magiogo.sk/. Odmietnutý prístup. Stánka sa nedá zobraziť. Aha... Bolo po radosti. Po pár minútach sa konečne podarilo. Nainštaloval som všetko podľa návodu a čierna obrazovka... Niekde sa stala ďalšia chyba. Tak som skúsil druhý počítač. Rovnaký postup a našťastie tentokrát už aj nejaký obraz. Pri čiernej obrazovke by som si však aspoň nevšimol ako pomaly všetko reaguje. Nieže iba 10-15 s. pri načítania medzi kanálmi, ja som to pri prepínaní po minútovom čakaní proste vzdal a skúsil iný kanál a tak dokola. No ak sa mi z 10 prepnutí podarilo 3-krát spustiť nejaký kanál, tak to možno aj preháňam. Pri Firefoxe som sem-tam preklikal všetky kanály, aby som mohol prípadne nahlásiť, ktorý zase nefunguje, teraz by si to teda vyžadovalo nadľudský výkon na pár hodín. Tak to proste byť nemôže. Navyše aj ak sa mi podarilo nejaký program spustiť, tak ten po pár sekundách zastal. Všimol som si tiež, že mi po načítaní kanálu niekedy zostal cez obrazovku svietiť ten ružový pruh. Ale viac som si už všimnúť nestihol, keďže doména je opäť nedostupná a nedá sa na ňu pripojiť a nebeží ani appka.

Takže to zhnem:

1. MagioGO pre Firefox už funguje len v obmedzenom režime, plnohodnotne už iba v Chrome, pričom ale...

2. doména  https://www.magiogo.sk/ je väčšinu času zatiaľ nedostupná

3. to, že spojazdnite MagioGO v Chrome nie je ani pri dodržaní postupu podľa návodu isté

4. navigácia vo webovej verzii je strašne spomalená (problém s načítaním kanálov)

5. obraz seká a niekedy ho prekrýva ružový pruh s informáciami o načítaní kanálu

6. momentálne nie je doména https://www.magiogo.sk/ dostupná a nefunguje ani appka MagioGO

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vypnut aktualizacie na mozille nainstalovat niekde extra mozillu 49 kvoli magiu a v pohode ficime dalej :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vypnut aktualizacie na mozille nainstalovat niekde extra mozillu 49 kvoli magiu a v pohode ficime dalej :)

super.. cize budem mat kvoli magio go zvlast zaprdeny stary prehliadac.. netreba si kvoli magio go nechat aj stary pc s windows 98?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar