novo zriadená VDSL 30/3 profil linky na 25/3?

Otázka

• 0

Dobrý deň, Čo vravíte na tieto údaje z routra? Zvládne moja linka 30/3?. Momentálne mi nastavili na profil 25/3 keď som volal na podporu povedali že musím počkať že ak nebudú výpadky tak sa to časom upraví samo. Dá sa odhadnúť ako ďaleko som od ústredne?  ďakujem 

Bez názvu.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

@flubertn1pockajte ale 10-14 dni a ked Vam linku nezdvihnu na 30/3 nevahajte a hned volajte na 0800 123 777. Nespoliehajte sa na ziadneho SAMO a SATO, to su len taraniny. ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od ústredné si vzdialený cca 1,1km Max možná priepustnosť tvojej linky je 50 mbit..Maximálna rýchlosť ktorá by šla nastaviť je 47-48 mbit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ako je to s tým zrýchlením. Upraví sa to samo tak ako povedali na technickej podpore? Mám teda čakať? Ako dlho to trvá tomu systému až to zhodnotí a nastaví na plných 30?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Malo by sa to samo upraviť, treba vyčkať pár dni

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mozno odpovedia nasledovne ako odpovedali za rychlost mne:

parametre linky su vyhovujuce, rychlost pripojenia mate nastavenu spravne. Rychlosti nie su garantovane, minimalna rychlost programu sa rovna hodnote maximalnej rychlosti nizsieho programu sluzieb rovnakej technológie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No dik za rady, počkám teda nejaké dva týždne čo sa bude diať. Som ale rád aj za tých 25/3 po 6 rokoch čo som sa presťahoval na dedinu mi rýchlosť konečne stúpla. Pôvodný 5/0,5 som pred dvoma rokmi dal na 10/1 ten zvýšili  v rámci zvyšovania na 15/1 no a teraz 25/3 to je už aj použiteľnejší upload. (samozrejme v rámci normálnej ceny 15-20€)

Hold predtým ma rozmaznala optika od pomaranča kde som mal 100/100Mb a to sa potom ťažko zvyká na DSL.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bol som presne v takej istej situacii,VDSL L a profil aky mas teraz ty,po 3 tyzdnoch sa to dvihlo na 31545 kbps

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Škoda že už u mňa neponúkaju XL program. Tých 5€ by som za tu rýchlosť ešte pritlačil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak včera večer keď som prišiel domov pýtal odo mňa lineage 2 autorizaciu pre zmenenú  IP a tak kukám do routra že prečo bol reštart a voalla mám nastavených 30/3 takže rýchlosť sa upravila sama ani nie po týždni. Zrejme som ich presvedčil že je linka dostatočne stabilná keď som ťahal 65GB GTA V :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak včera večer keď som prišiel domov pýtal odo mňa lineage 2 autorizaciu pre zmenenú  IP a tak kukám do routra že prečo bol reštart a voalla mám nastavených 30/3 takže rýchlosť sa upravila sama ani nie po týždni. Zrejme som ich presvedčil že je linka dostatočne stabilná keď som ťahal 65GB GTA V :-)

pozor na FUP

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S tým, nie je problém môj štandardný prenos za mesiac je max 100GB Inštalačka hry sa stahuje len výnimočne. Lepšie kliknúť a nechať sťahovať celu hru ako vymieňať xy DVD ktoré dodávajú v karičkovej verzii a potom aj tak taha aktualizacie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar