Koniec SMS brány ?

Otázka

• 0

Využite zostávajúce T-zones kredityVážený zákazník,

vážime si, že využívate služby dostupné na stránke www.telekom.sk prostredníctvom modulu t-zones. V rámci modulu t-zones sa vám snažíme prinášať užívateľsky atraktívne funkcionality súvisiace s vašimi Službami, zábavu a relax. Preto pristupujeme k ukončovaniu funkcionalít a odstráneniu obsahov, ktoré už stratili atraktívnosť pre ich užívateľov vzhľadom na vyvíjajúce sa technológie.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli pristúpiť od 1.6.2017 k ukončeniu služby zasielania SMS správ prostredníctvom modulu t-zones (SMS brány v portáli Môj Telekom). Ak máte nespotrebované T-zones kredity, využite ich na zasielanie SMS správ najneskôr do 31.5.2017. Týmto dňom zároveň uplynie platnosť Vašich nespotrebovaných T-zones kreditov.

No tak vážení, tomuto hovorím skvalitnenie služieb! Namiesto aby ste SMS bránu modernizovali a vylepšili, tak vy ju proste zrušíte! Používal som ju aktívne mnoho rokov, je to pohodlnejšie ako ťukať SMS v mobile, mám tu kopec adries, kedysi som mal aj archív. 

Z Android mobilu je relatívne jednoduché spraviť SMS bránu ale  napríklad Windows mobily neumožňujú posielať SMS cez PC - neexistuje priama konektivita. 

Aký je dôvod tohto rozhodnutia netuším ale v tomto Telekom ide dozadu a proti zákazníkom. Verím že mu to patrične dajú pocítiť

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

sms brána a windows mobile, a vás neprekvapuje, že ste majorita? zrejme to nemalo význam pre pár ľudí udržiavať. Nepečerpané kredity ale mali vrátiť ako zľavu z paušálu alebo kredit. To by som reklamoval

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom (Eurotel) je na trhu od 1991. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to ale drzost pre  zakaznikov, pretoze tie kredity boli zaplatene a jednoducho si ich privlastnite........ hanba ked toto robite pre dlhodobych zakaznikov.  Som zakaznikom Telecomu 47 rokov a stale robite nejake podrazy.........

O dôvod viacej nebyť ďalej zákazníkom Telekomu ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to ale drzost pre  zakaznikov, pretoze tie kredity boli zaplatene a jednoducho si ich privlastnite........ hanba ked toto robite pre dlhodobych zakaznikov.  Som zakaznikom Telecomu 47 rokov a stale robite nejake podrazy.........

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a znovu som tu zostal nepríjemne prekvapený - mal som nakúpené kredity, a zrazu ich niet - to je už snáď zlodejina - žeby prípad pre obchodnú inšpekciu?

Ano, aj ja som tu mal kredit a prepadol mi. Preto uz postupne v telekome rusim pausaly aj internet a pechadzam postupne k inym operatorom, aj ked vsetko su to len obycajni...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a znovu som tu zostal nepríjemne prekvapený - mal som nakúpené kredity, a zrazu ich niet - to je už snáď zlodejina - žeby prípad pre obchodnú inšpekciu?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pre Android nie je problém,  pre Windows Phone je to problém, OS Windows nepúšťa do svojho prostredia žiadne tretie riešenia a Win samotné nič také nemá . SMS brán je ako maku ale keď máš predplatené neobmedzené SMS v programe tak ťa môže drbnúť, alebo musím zmeniť platformu phonu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ako pisu aj v sms asi to malo kto vyuzival tak mi pride logicky to vypnut 

hladal si nejaku alternativu ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A? vieš koľko sms som tak poslal a super fungovalo...  nechápem prečo by to malo byť niečo obsolete ... sms zatiaľ stále fungujú v mobiloch ... či ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to este fungovalo ? :o ved to bolo v kurze pred 15 rokmi :):):) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar