Otázka

• 0

Dobrý deň, Mám Magio Internet L, a chcel by som sa spýtať FUP je tu 300GB ale vztahuje sa to na jeden Počítač  alebo na všetky čo su naň pripojené? Mobily,notebooky. ( myslím to tak že keď jeden Počítač prenesie 300GB tak aj ostatné budu mať obmedzenu rýchlosť?) ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

vztahuje sa to na vsetky zariadenia, ktore su pripojene k sieti, nie je to rozdelene tak ze pre 1 PC 300 gb atd.. spotreba sa da kontrolovat na https://zona.telekom.sk/index.jsp

kde namiesto mena a hesla davas prihlasovacie udaje ktore si dostal smskou k internetu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A dá sa nejako FUP navýšiť alebo jedine optikou? ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie FUP sa neda navysit, vyska limitu FUP je presne stanovena

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

300 je na dnesnu dobu malo, nemat optiku vytrham si vlasy ... v dnesnej dobe 4k, full hd a podobne je 300gb smiesne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Možno aj preto Telekom hneď nespomaluje  rýchlosť po precerpani limitu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hej hej, ked mas nad 300 je to v pohode, sice neviem kolko tam je limit ale vela mojich znamych prekrocilo 300  a nic sa neudialo

tak mozno je to len nejake papierove bu bu bu. Samozrejme predpokladam, ze keby clovek minul 2x tolko kady mesuiac bude na nejakom black liste :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ono to záleží asi aj od traffic v danej lokalite, podľa mňa sem tam keď sa stane že prekrocis, tak ťa nechajú ale ak by sa to opakovalo pravidelne už si ťa zapamätajú ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no len otazka je, ci si zapamataju pravidelnych 301 napr alebo az 400 a vyssie :D ale kedze mam optiku tak ma to zaujima cisto teoreticky :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar