Odpojenie napriek uhrade faktury

Otázka

• 0

Pridal (editované)

DObry den,

Tento tyzden sa mi stalo nasledovne:

Meskal som s uhradou faktury - ano, je to moja chyba. S operatorom som bol dohodnuty, ze uhradim do 3.marca. Teta mi povedala, ze ked nedojde k uhrade, tak 6.3. mi budu obmedzene sluzby. Dna 2.3. o 9:47 cez portal Moj Telekom som vykonal uhradu (platba kartou). V zozname faktur sa hned objavila faktura ako uhradena. priblizne o 1,5 neskor mi telefon zacal pisat, ze neregistrovane v sieti. Myslel som si,z e ide o nejaky technicky problem, tak som asi 2 hodiny cakal, nic sa nezmenilo. Nepomohol ani restart telefonu, rucny vyber siete, nic. Tak som z ineho telefonu (easy) zavolal na zakaznicku linku, vysvetlil som o co ide. Vraj mam zavolat na spoplatnene cislo 12313. Tak som tam volal, automat ma navigoval co mam stlacit... ked som si vybral co potrebujem (mobilne sluzby-nahlasenie uhrady faktury), tak automat mi povedal, ze: z technickych pricin nie je mozne zrealizovat vasu poziadavku... a zlozil... Za ten priblizne polminutovy hovor zobral asi 30 centov z kreditu a ani som sa nedovolal. Tak som znovu volal na zakaznicku linku, ze co to ma znamenat. Operator to vraj preveril, ze mam poslat mailom doklad o uhrade faktury. Samozrejme do banky sa mi uz neda prihlasit, kedze telefon sa mi nepripoji na siet. Operator mi povedal, ze uhradu nevidi, ze mam teda poslat screenshot z ICH portalu. Poslal som ihned. Az na druhy den rano(!!!!!) mi odpisali, ze potrebuju odo mna datum narodenia a adresu (NACO??? islo o uhradu faktury a dal som tel. cislo a screenshot). Poslal som to hned 3.3. rano. 

Moja otazka znie: Preco ma odpojili PO uhrade faktury a preco ani po 2 dnoch po uhrade mi nefunguju sluzby??? 

dalsia otazka: nemali by najprv obmedzit sluzby a nie hned uplne odpojit??

Editoval/-a rafi007
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar