Magio balík L

Otázka

• 0

Nezdá sa Vám neseriózne ,že vyhodíte zo základného balíka české programy /ako zákazníka ma okolnoti nezaujímajú / ,ničím ich nenahradíte a cena balíka zostáva nezmenená ? ..pre mňa ,ako zákazníka je to signál na zmenu operátora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 1

ono aby to nakoniec neskoncilo tak, ze vdaka celej tej nasek skvelej markize sa cena TV este zvysi ....

Ako to tu viac krat padlo, markizu by mali dat do plateneho balika a chces ju pozerat zaplat si .... a to by sa zrazu spamatali v zahorskej bystricí

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak mas na mylsi Primu a Novu a jej dalsie kanaly tak to nie je vinou Telekomu, ale tym ze tieto ceske stanice museli slovenski operatori (nielen Telekom)vypnut zo svojich TV sluzieb z toho dovodu ze Prima a Nova si nezelaju ich sirenie na slovenskom trhu lebo nemaju slovenski operatori na to kupene prava a ich vysielanie bolo doteraz akokeby "nacierno", samozrejme pricinila sa o to  aj Markiza a Jojka. Kedze sa im tieto stanice vyhrazali vysokymi pokutami operatorom , ak by ich dalj sirili, rozhodli sa ich aj ini operatori zo svojich sluzieb vymazat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je mi jasné,kto za tým stojí , z toho Telekom neviním,ale mne ide o to,že Telekomu platím za určitú službu ,za určitý balík ,v ktorom boli zahrnuté určité tv stanice a ako zákazník za svoje peniaze chcem aj adekvátnu službu...čiže za "vypadnuté" tv stanice buď náhradu,alebo menšiu sumu na faktúre....nemienim platiť za niečo,čo nemám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo to tu preboha trepeš.... české programy keby si chcel vedieť ich ostalo akože ešte celkom dosť, si predstav tie české programy neboli len Prima a Nova! Povedz mi, pozerával si vôbec tieto programy? Ak nie, tak čo riešiš tu nejaké vyplakávanie a náhradu. Náhradu už dávno máš v podobe Nova International a Prima PLUS, čo viac chceš? Tieto dva programy sú náhrada takže viac nemôžeš požadovať. A ak si aj tieto programy sledoval o nič neprídeš, pretože na náhradných programoch teda oficiálnych programoch pre slovenskú republiku sa nachádza obsah ktorý vytvorili dané televízne stanice, bez zahraničnej tvorby ako sú seriály a filmy. Čiže aj tak tie seriály a filmy polovicu aj tak dávajú takisto aj na Markíze a JOJke, a ktoré nie, tak si vieš ľahučko stiahnuť cez internet či pozrieť online BEZ REKLÁM čo je si myslím velikánske PLUS.

Nakoniec by ma len zaujímalo ku komu by si chcel ísť, pretože všetci čo ponúkajú na slovensku tieto programy, taktiež museli prejsť na Nova International a Prima PLUS, a ten kto vysiela tieto dva programy normálne ako doteraz, znamená, že načierno, a tým pádom nemáš vôbec istotu, že tie programy u daného poskytovateľa budeš mať isté.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

303 - netáraj. Pozeral si Primu a Novu predtým? Najmä Nova international je program kde je samá repríza dokola. To je ako keby Barca kúpila za Messiho napr. Priskina. Ak ti teda toto športové prirovnanie niečo hovorí:-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

čo vlastne z českého balíka chýba, čo nebolo nahradené alebo neostalo? Primu/Novu nahradili ostatné buď oostalo alebo nikdy ani oficiálne nebolo. nevidel som že by tomu niekde vôbec robili reklamu v  zmluve tiez asi nikto nemal tie programy tak kde je problém? podľa článkov na zive.sk ostatní ešte zdražujú kvoli markíze/jojke. Telekom sa k tomu ešte nepriklonil. Koho zmeníš keď všetci odstránili tieto programy? Zas len vyplakávanie. Čakáte že vám teraz Telekom zníži faktúru? o čo? o opogramy za ktoré ste neplatili lebo "oficiálne" sme ich ani nemali :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Akú náhradu chcete? Veď český balík, kam patrila Prima aj všetky kanály Novy, bol predsa vždy zadarmo! Takže to, že to museli stiahnuť ešte nenúti Telekom, aby hladali náhradu. Práve naopak, veľmi si vážim, že nepristúpili k zdraženiu napriek tomu, že ich do toho Joj a Markíza nútia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

čo vlastne z českého balíka chýba, čo nebolo nahradené alebo neostalo? Primu/Novu nahradili ostatné buď oostalo alebo nikdy ani oficiálne nebolo. nevidel som že by tomu niekde vôbec robili reklamu v  zmluve tiez asi nikto nemal tie programy tak kde je problém? podľa článkov na zive.sk ostatní ešte zdražujú kvoli markíze/jojke. Telekom sa k tomu ešte nepriklonil. Koho zmeníš keď všetci odstránili tieto programy? Zas len vyplakávanie. Čakáte že vám teraz Telekom zníži faktúru? o čo? o opogramy za ktoré ste neplatili lebo "oficiálne" sme ich ani nemali :D 

nikdy oficiálne nebolo...to si robíš srandu ? :) ..takže mne Telekom ponúkal nejakú službu vlastne "na čierno" ? :P

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo to tu preboha trepeš.... české programy keby si chcel vedieť ich ostalo akože ešte celkom dosť, si predstav tie české programy neboli len Prima a Nova! Povedz mi, pozerával si vôbec tieto programy? Ak nie, tak čo riešiš tu nejaké vyplakávanie a náhradu. Náhradu už dávno máš v podobe Nova International a Prima PLUS, čo viac chceš? Tieto dva programy sú náhrada takže viac nemôžeš požadovať. A ak si aj tieto programy sledoval o nič neprídeš, pretože na náhradných programoch teda oficiálnych programoch pre slovenskú republiku sa nachádza obsah ktorý vytvorili dané televízne stanice, bez zahraničnej tvorby ako sú seriály a filmy. Čiže aj tak tie seriály a filmy polovicu aj tak dávajú takisto aj na Markíze a JOJke, a ktoré nie, tak si vieš ľahučko stiahnuť cez internet či pozrieť online BEZ REKLÁM čo je si myslím velikánske PLUS.

Nakoniec by ma len zaujímalo ku komu by si chcel ísť, pretože všetci čo ponúkajú na slovensku tieto programy, taktiež museli prejsť na Nova International a Prima PLUS, a ten kto vysiela tieto dva programy normálne ako doteraz, znamená, že načierno, a tým pádom nemáš vôbec istotu, že tie programy u daného poskytovateľa budeš mať isté.

...aha,takže ak zákazník požaduje 100% služby,tak vyplakáva ..no, aj tak sa dá :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

nikdy oficiálne nebolo...to si robíš srandu ? :) ..takže mne Telekom ponúkal nejakú službu vlastne "na čierno" ? :P

nerobím si srandu. situácia ohľadne českých programov bola od začiatku "komplikovaná". nebolo to oficiálne ale "prehliadalo sa to" čiže nie načierno ale skôr by som povedal že taká šedá zóna.  na internete sú o tom články. aj som to tu už písal. nemá zmysel sa opakovať.  

poznáš firmu "Uber" ? tiež to funguje aj keď sa vedú ťahanice po celom svete. napriek tomu je to úspešný biznis. Je to načierno? Je to nabielo? :D Svet nie je len dvojfarebný

Editoval Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ono aby to nakoniec neskoncilo tak, ze vdaka celej tej nasek skvelej markize sa cena TV este zvysi ....

Ako to tu viac krat padlo, markizu by mali dat do plateneho balika a chces ju pozerat zaplat si .... a to by sa zrazu spamatali v zahorskej bystricí

presne ako píšeš... nakoniec to tak asi aj skončí...veď na www.zive to bolo aj ako tlačová správa že Markíza požadovala za šírenie od operátorov asi 3€. Nechce sa mi to tam hľadať. Je dobré ak si to pozrú aj ostatný a urobia si názor. Lenže Markíza si neuvedomila že takto urobí precedens pre šírenie ostatných satelitných programov. Lebo ani ten blbý arirang či ako sa volá nemá práva na šírenie na SK. a to platí aj s Maďarskými a vlastne všetkými...lebo ani jedna stanica neplatí za autorské práva na šírenie po celom svete, ale iba na svojom územní, a to že to ide cez satelit to je len komfort a služba pre svojich občanov. A myslím si že aj česká menšina ktorá na slovensku žije tak sa predstaviteľom Markízi poďakuje. A inak na počin markizákov som riadne nasr...tý. takú haj.....zlovinu ako urobili oni..to nemá obdobu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

porovnávaš víno s vodou, čo si bol ideológ že nás ideš oblbovať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

presne ako píšeš... nakoniec to tak asi aj skončí...veď na www.zive to bolo aj ako tlačová správa že Markíza požadovala za šírenie od operátorov asi 3€. Nechce sa mi to tam hľadať. Je dobré ak si to pozrú aj ostatný a urobia si názor. Lenže Markíza si neuvedomila že takto urobí precedens pre šírenie ostatných satelitných programov. Lebo ani ten blbý arirang či ako sa volá nemá práva na šírenie na SK. a to platí aj s Maďarskými a vlastne všetkými...lebo ani jedna stanica neplatí za autorské práva na šírenie po celom svete, ale iba na svojom územní, a to že to ide cez satelit to je len komfort a služba pre svojich občanov. A myslím si že aj česká menšina ktorá na slovensku žije tak sa predstaviteľom Markízi poďakuje. A inak na počin markizákov som riadne nasr...tý. takú haj.....zlovinu ako urobili oni..to nemá obdobu

Klasické televízie ako ich poznáme zaniknu. Je to len otázka času. Najdôležitejším faktorom bude rozširovanie dostatočne rýchleho internetu.  Smart telky a platené streamovacie služby prevalcujú klasicke televízie. Kým sa ale tak stane tak sa budu všemožne brániť ako to spravila aj Markíza teraz. Budú postupne vyhnívať. Čo sa stalo s tlačenými denníkmi, časopismi? Niktore prežili, niektoré ponúkajú aj online sluzby.. . Museli sa adaptovať. Neexistuje aby vysielali toľko reklám, blbý obsah a zaroven by sme im mali platiť 3€. Kebyb rozhodnutie ohľadne platenia TV ležalo len na mne a nezoladňujem ostatných členov domácnosti tak pravdepodobne dnes už neplatíte mesačne také peniaze za pozeranie reklám a tých priblblych panelákov a ordinácii a súdnych sieni. To naozaj niekoho baví pozerať? Herecké výkony na úrovni programu zo stužkovej. 

Editoval Tataracik
preklep

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tataracik berieš mi slová z jazyka, úplne súhlasím.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Akú náhradu chcete? Veď český balík, kam patrila Prima aj všetky kanály Novy, bol predsa vždy zadarmo! Takže to, že to museli stiahnuť ešte nenúti Telekom, aby hladali náhradu. Práve naopak, veľmi si vážim, že nepristúpili k zdraženiu napriek tomu, že ich do toho Joj a Markíza nútia.

..že zadarmo :))))  ..zadarmo ani kura nehrabe a na SK tým tupľom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar