nové české programy

Otázka

• 0

Prestali vysielať české programy, ktoré sú slovenským divákom asi najbližšie. Neuvažuje Telekom zaradiť ako náhradu napr. ČT art, ČT 4 šport. Fajn, že sa rozširuje ponuka maďarských staníc, ale to nám na severnom Slovensku moc nepomôže. Samozrejme to prajem priateľom na južnom Slovensku. Možno by nás potešili nejaké poľské programy...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridávam sa k poptávke na zaradenie programov ČT 4 Šport a ČT Art do programovej ponuky. Prípadne pridanie programu ORF 2.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ČT šport som videl u konkurencie ale  pri niektorých prenosoch je tam len nápis "televízia nemá vysielacie práva pre SR" takže niektoré veci by si ani nevidel  ja by som rovno zabudol na ten športový, to podľa mňa nepridajú. detský/umelecký by mohli pridať ale tieto programy nie sú náhradou za tie aktuálne odstránené. čo z českých/lokalizovaných ešte by mohli pridať? pozrel som konkurenciu a našiel som (nič moc):
TV Mňam
slusnejkanalTV
RETRO,REBEL,RELAX

ja by som ešte prijal (aj keď anglicky): Extreme Sports

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked uz ste vyradili bezplatnu novu a jej kanaly a zaradili platenu novu international, tak co keby ste ju presunuli do specialneho balika a nech si ho plati len ten co ho chce pozerat?  aby nova videla aky je o jej okyptenu internacionalnu verziu zaujem? :)

prima aspon nechala svoje podruzne kanaly, ale fakt nechapem ako ste mohli pristupit na hru novy, ze vyradite vsetky jej kanaly a este jej budete platit za okyptenu verziu a budete ju ponukat vramci bezplatneho ceskeho balicka :)

tak sa mi zda, ze vas tie televizie riadne chytili za gule a nie len slovenske, ale uz aj ceske :)

televizie 10 : 0 operatori :):):)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

UPC pridalo namiesto staníc Novy Primu Comedy Central a Novu int. HD. Čo bráni vám, aby ste tieto stanice pridali tiež? Takisto Relax, Mňam, Mňau už dávno v UPC vysielajú a tu nič! Akú náhradu mám ja keď si platím balík XL? Žiadnu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

07 - možno dajú nižšie ceny:-) alebo prihodia nejaký zaujímavý vietnamský, či kórejský program a samozrejme odvolajú sa na Ťuki...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no palec dole takto ustupit kartelu Markizy+Novy... reklamne kanaly Markizy ste mali dat do extra balicka s nazvom napr. "Slovenske reklamy" za priplatok, nech je jasne ludom za co platia.. v mestach kde je presah signalu z CR (BA, ZA, TN..) by ste ich kludne dalej mohli legalne sirit. Odpad Novu Internacional odmietnut.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

UPC pridalo namiesto staníc Novy Primu Comedy Central a Novu int. HD. Čo bráni vám, aby ste tieto stanice pridali tiež? Takisto Relax, Mňam, Mňau už dávno v UPC vysielajú a tu nič! Akú náhradu mám ja keď si platím balík XL? Žiadnu...

Prima Comedy Central nie je priamo Prima, ale tusim Viacom (MTV, VH1, Nickelodeon), ktory v CR vysiela tento svoj kanal pod hlavickou Primy. Samozrejme, lokalizovany do cestiny. Telekom ma nejaku zmluvu s Viacvom, kedze ich kanaly su v ponuke, avsak pre slovneksy trh je v ponuke Comedy Channel Extra (alebo tak nejak sa vola), ktory lokalizovany nie je, ale mozes si zapnut ceske titulky. Preto je mozno rpoblem zaradit Primu CC ;)

CT :D/Art by sa inak uzivil aj u nas, ale je to dalsi detsky kanal k tym, co uz v ponuke su, takze neviem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prima Comedy Central nie je priamo Prima, ale tusim Viacom (MTV, VH1, Nickelodeon), ktory v CR vysiela tento svoj kanal pod hlavickou Primy. Samozrejme, lokalizovany do cestiny. Telekom ma nejaku zmluvu s Viacvom, kedze ich kanaly su v ponuke, avsak pre slovneksy trh je v ponuke Comedy Channel Extra (alebo tak nejak sa vola), ktory lokalizovany nie je, ale mozes si zapnut ceske titulky. Preto je mozno rpoblem zaradit Primu CC ;)

CT :D/Art by sa inak uzivil aj u nas, ale je to dalsi detsky kanal k tym, co uz v ponuke su, takze neviem.

ComedyCentral je fajn kanál, len ak si zapneš titulky tak nie sú synchrónne so zvukom... takže ak nevieš perfektne anglicky, tak ti je ten kanál na dve veci...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, neviem prečo na MAGIO Optik nie je možné v HD kvalite sledovať na ČT1 a  ČT2  DVB titulky.

Keď pozerám tieto programy cez SKYLINK tak tam tieto titulky sú. Je  to taký problém alebo neúcta k nepočujúcim?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes sa mi  MAGIO aktualizovalo na nový modernejší vzhľad podľa súčasného trendu. Používateľské prostredie je naozaj prehľadnejšie a modernejšie, len neviem prečo pri takejto rozsiahlej úprave už neboli do HD programov zabudované DVB titulky podľa požiadaviek sluchovo postihnutých divákov ?

Stále musím prepínať na nie HD programy aby som si pozrel otrasné titulky v SD vysielaní cez teletext.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Mne sa tiež neaktualizoval. Aké konkretne zmeny ste zaregistrovali, napr. zmenil sa info barner, pri pretacani sa zmenil ten hrozne siroky pás na tretinu obrazovky a pod., aka je rýchlosť prepinania, epg a pod. Skuste niekto popísať konkrétnejšie zmeny.  Inak tato téma s tym nesúvisí, sme na českých programoch. Dik

Editoval/-a kotrbal23

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmeny sú presne podľa popisu, ako bolo uvedené v maily ktorý mi prišiel.

U niektorých programoch vidím pri EPG zobrazenie pred číslom kanálov znak spätného prehrávania (trojuholník v neukončenom krúžku so šípkou), na týchto programoch  sa môžem vrátiť na začiatok relácie aj keď som predtým program nepozeral. EPG sa mi zdá prehľadnejšie, aj náhľad na prepnutý program ja výraznejší. 

V Options je pri EPG  voľba prejdenia na dátum a čas a možnosť úpravy obľúbených. Magio portál je úplne inak spracovaný. Prehľad posledných programov LAST je v horizontálnom zobrazení 5 programov s náhľadom programu.

Inak je pravda že toto by malo byť v inej rubrike, ale reagoval som na DVB titulky ktoré nie sú stále k dispozícii hoci v českých programoch na Skylinku mi fungujú štandardne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar