Novinky v MAGIO TV ?

Otázka

• 0

- Počas marca sprístupňujeme v HD aj naše programy Digisport 5 a Tuki Tv
- Na mesiac apríl budú vaše filmové večery pokračovať, pretože pre vás pripravujeme sprístupnenie zadarmo TV kanálov Cinemax 1 a Cinemax 2
- Pripravujeme aj spustenie úplne nového TV kanálu, ktorý zatiaľ ešte vôbec nie je v žiadnej forme prítomný na Slovensku.
- Aj v tomto roku plánujeme pokračovať vo vylepšovaní televíznych služieb v podobe nového obsahu, zaujímavých kampaní a súťaží

- je táto informácia pravdivá a týka sa oboch MÁGIÍ /sat. IPTV/  ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Pre všetkých zákazníkov Magio TV máme pripravenú skutočnú lahôdku. Od 1. apríla sprístupníme exkluzívne filmové kanály z rodiny HBO: Cinemax 1 a Cinemax 2. Cinemax ponúka americké a medzinárodné filmy, ale aj seriály z vlastnej produkcie Cinemaxu. Každú nedeľu večer kanál ponúkne jednu veľkú filmovú premiéru. Cinemax 2 sa ako artový program zameriava na európske a medzinárodné tituly od nezávislých štúdií, festivalové snímky, miesto ponúka aj romantickým filmom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne vraveli, ze pojde o kanal, ktory nema vobac nikto na svk - som zvedavy :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prima MAX a prima LOVE bude dostupné aj na magio sat-e?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

snowman, na 99,99 %  NIE, žial PRIMA nekupuje vysielacie práva pre SR, a asi časom skončí aj Prima Cool, tak ako Nova na Slovensku a Markiza v Česku ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

snowman, ospravedlňujem sa tebe aj všetkým ostatným, ktorých som uviedol v omyl mojou informáciou, že PRIMA MAX nebude dostupná v Magio TV, je ale nepochopitelné, že PRIMA žiadala stiahnuť svoju hlavnú stanicu zo slovenského trhu a na PRIMA MAX chodia reprízy filmov vysielaných na hlavnom kanále PRIMA, to akože naraz už majú práva zakúpené aj pre Slovensko ?

P.S. zase SD ... ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem do akej miery je tato informacia pravdivá, no ja mám skôr opačnú skúsenosť. Za posledné 2  týždne nám vypadavajú kanaly ako zhnilé hrušky,

Cinemax, HBO , TA3 a ďalšie. A dnes vypadol satelit úplne,teda obraz ide ale bez zvuku, a k tomu ešte ,,behá" z hora na dol. Skúšal som reštartovať Magi box /asi 4 krát/ ale k ničomu to neviedlo, Satelit aj prívodné káble sú v poriadku , no neviem s kadiaľ sú informácie o zvyšovaniu počtu kanálov a zlepšenie kvality keď to vypadá skôr na opak.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tu ide o nejaky tvoj vypadok alebo porcuhu, lebo teraz nic nevyradovali a duplom nie programy ktore si napisal, vyskusaj restartovat box a ked to nepomoze tak ich kontaktuj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar