registracia

Otázka

• 0

potrebujem poradiť ohľadne registrácie magia, magio go?  ID TV mi nefunguje. Ja to potrebujem len na usporiadanie programov, Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

nechápem  ake usporiadanie stanic mas namysli??magiogo nema nič spoločne s magio cez satelit..cez magiogo si nič nenastavuješ alebo čo mas namysli?...a ked mas problem s registraciou tak musis napisat Mateyovi alebo zavolaj telekomu a sa nato pozru..občas im to blbne..prečitaj si niektore temy tu na fore..ludia už mali problemy tiez ze im nezobralo ich ID TV

Editoval/-a halucinacie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tie akosi nechapem co chces usporiadavat a naco ti je k tomu magio go

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @veronika.93,

vieš prosím konkretizovať svoju otázku?

Ďakujem

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bolo mi povedané, že keď sa prihlásim do magio go viem si nadstaviť poradie programov podľa seba. Ide to? alebo to musím robiť manuálne cez TV. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jaj už vas asi chapem..mate magio tv cez satelit alebo kablovku a chcete si uporiadat programy podla seba..aby ste mali na 1.joj.na 2.ta3.na 3.doma atd atd a bolo vam povedane,ze sa to da cez magiogo?to som tiež nevedel a doteraz neviem či to je fake informacia alebo pravdivá?lebo fakt takyto navod ma telekom na svojej stránke:https://www.telekom.sk/wiki/televizia/zmena-poradia-kanalov

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jeeeejda super. aaano správne ste to pochopili. ja sa ospravedlňujem za to, že som to tak napísala sle magio mám asi dva mesiace cez optiku a pred tým som nikdy nič podobné neriešila. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten navod by nepochopil ani einstein, naco do magia pletu magio go ??? Radsej som ho prestal citat v polovici, lebo ten navod asi pisal niekto s aplikovanym analnym kolikom....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar