Film Europe v ponuke MAGIO GO

Otázka

• 0

Dobry den,

chcel by som sa spytat, ci neplanujete riesit situaciu so sledovanim stanice Film Europe v ramci sluzby Magio GO Premium. Konkretne mi ide o to, ze tam stale zamrzaju titulky, a tak ostavaju v obraze, pricom filmove dialogy pokracuju dalej. Je to velmi rusive a prakticky to znemoznuje sledovat filmy, pretoze mi polovica dialogov proste "utecie". Zaujimalo by ma, ci o tom viete a ci to neplanujete zmenit. Sluzbu som si objednal nedavno len kvoli dvom staniciam, tejto a este CS FILM. Dakujem za odpoved. Este by ma zaujimalo, ci neplanujete do buducna moznost rozsirit si predplatne o dalsie stanice, ktore mate v ponuke "klasickeho" Magia, napr. Ceskoslovensko HD/Festival, Horor Film, Doku CS, o ktore by som mal tiez zaujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

uz to tu pisali, chceli by pridat viac, no maju obmedzenu kapacitu, taze momentlane ak by sa tak stalo tak len vymenou za nieco ine, ale toto co ty si dal podla mna skor nie ako ano

inak titulky ti mrznu na PC alebo nejakom inom zariadeni?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobre, potom nech je tak ako je, aj tak som si to objednal hlavne kvoli CS Filmu, lebo nikde inde (IPTV, kablovka UPC) to nie je. Ano, titulky mrznu na kompe a kedze ide o DVB titulky, tak predpokladam, ze oni v Telekome tam maju nieco zle nastavene. Co som videl u kamosa na inej platforme, mal graficky krajsie titulky, ale hlavne nezamrznute. :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar