Sekanie obrazu a zvuku magio sat

Otázka

• 0

Neviete cim to moze byt ze mi seka obraz a zvuk na magio sat?...nerobi to stale ale casto pocas dna...niekedy 7 dni v tyzdni inokedy par tyzdnov nic...a podla pocasia to vobec nejde robi to aj ked je dobre pocasie a takisto ked je zle pocasie tak to niekedy ide v pohode...ked si pozriem na boxe tak uroven signalu je stale 100 % ale kvalita signalu skace zo 75 % az 100 % na 0 %....skusal som aj jemne upravit azumit...elevaciu aj natocenie LNB ale ak sa trafim tak to ide nejaky cas a potom to skor ci neskor zase zacne sekat....niekedy sekaju iba urcite programy...uz tu bol aj technik 3 krat nastavil to pristrojom islo to urcity cas a potom zase problem...vacsinou to ide bez problemov max dva mesiace co si pamatam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Trajekt, ak ti padá kvalita na 0 %, tak je jasné že ti to "seká", alebo chvílu ide a chvílu nejde, povedal by som, že je zle nastavená parabola, ale ak ju nastavoval technik merákom tak bude chyba asi inde /ak to nebol technik amatér/, skontroluj F konektory, možno vadné LNB, nechápem prečo ten technik ak zobral od teba peniaze a nebolo to v rámci záruky na montáž, nehladal chybu aj inde ... ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Technik peniaze nezobral...aj keby chcel tak mu ich nedam...platim nemalo euro mesacne za komplet aj s internetom a ten satelit je katastrofa...technici boli dvaja rozny co prisli a obaja po dlhsej diskusii pri nastavovani paraboly sa len vyhovarali ze kanaly su z dvoch druzic a preto sa neda aby vsetky kanaly isli dobre bez sekania a bol 100% signal aj kvalita..toto ti v predajni samozrejme nepovedia ze ti predavaju nefungujucu sluzbu....isiel som do magio sat len kvoli tomu ze potrebujem to mat na viacerych tv teraz 3 neskor 4 ale coskoro mi dojde trpezlivost a budem musiet skusit nieco ine

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak áno za službu platíš Telekomu a Telekom by mal zabezpečiť aby si za svoje peniaze dostal čo si si objednal, ale chyba bude u technikov, tak maju vymeniť alebo najprv skontrolovať všetko čo sa dá, jednoznačne to reklamuj u Telekomu "do blba" teda do vyriešenia problému a ešte si poruchu zdokumentuj, natoč na mobil.

Editoval RomanR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar