Nezrovnalosti vo faktúre

Otázka

• 0

Čaute, máme magio internet a magio tv, platili sme 23,48€, v decembri prišla mame sms že ak chce aby suma zostala rovnaká, má prísť do telekom centra, nestihla to do konca roka, bola tam 2.1. a bolo jej povedané že to pôjde vrátiť späť na tú pôvodnú sumu, podpísal sa nový dodatok a ešte sa zrušil aj magio go archív. Bolo jej tiež povedané že možno ten prvý mesiac bude faktúra vyššia.

V dodatku sa píše o suma 25€ a je tam ešte zľava 4€, z toho mi tak nejak vychádza suma 21€. Se v telekome už dlhé roky a čakal by som nejakú zľavu, ale čo už...

V januári prišla faktúra na sumu 30,90€ - stále tam bol aj magio go archív, ale dobre, povedal že možno v januári to bude vyššie. Teraz prišla nová faktúra, suma 33,49€ - stále je tam započítaný magio go archív za 1,66 a tá cena mi príde trochu odlišná oproti tej starej, prípadne tej v zmluve 21€ - kde je teda problém, to vám príde normálne???

V poslednej dobe samé takéto veci, magio go viac nefunguje ako funguje, teraz toto, ak mám platiť 33 za internet m a tv L tak to okamžite ruším...

Ďakujem!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar