vypnutie ceske programy Nova

Otázka

• 0

cize vsetky programy Nova budu vypnute? ostane len Nova Intert.... ??? to fakt?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

23 odpovedí na túto otázku

• 0

ide to dolu vodou s tymi ceskymi programami, fakt to nejako nechapem, radsej by podobny problem mohol byt s madarskymi

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano je to tak..na slovensku ostavaju len Nova International,Novasport 1,2....nieje to žiadna vina Telekomu...Nova konči u každeho..treba si prečitat rozne članky na nete...žiadny operator nemoze širit program Nova..ak ano dostane velku pokutu...čiže končia uplne všade...tak sa rozhodla Nova a treba sa podakovat aj Jojke a Markize zato..oni sa oto postarali,lebo im česke kanale brali sledovanost..česke kanale nemaju kupenu licenciu na vysielanie na slovensku a dam ti priklad napriklad Jojka kupila premieru filmu PAN PRSTENOV..maju ho vysielat 25.2 ale ten isty film vysiela aj Nova alebo Prima ale už 19.2 tak slovaci si ho tam pozru a potom na jojke už nie..atd atd takychto prikladov je vela..nova a prima nemaju kupenu licenciu na filmy a serialy pre slovenske uzemie..doteraz to nikomu  nevadilo no už sa ozvala Jojka a Markiza a aj vdaka im nam ich zobrali...ja naštastie mam aj kablovku od ineho operatora a mam ešte všetky česke stanice nova..ale tiez už nam oznamil že 1.3 bude Nova vypnuta..ale ostatne programy ako nova cinema,fanda,telka,smichov mi ostanu...a Primu mi tiež vypli ale ostatne programy prima cool,prima max,prima love mi ostavaju..čiže NOVA a PRIMA definitivne konči na slovensku..ako nahrada su tie trapne International,kde vysielaju len blbosti...a to iste sa ide diat v CZ...idu vypnut programy Markiza..češi nebudu mat Markiza,dajto doma...je to smutne že sme takto dopadli..dlhe roky to nikomu nevadilo..až teraz nastala nenažranost všetkych

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja myslim, ze cesi to bez nasho reklamneho kanalu markiza preziju :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja si myslim, že Telekom by sa mal vyjadrit či tieto programi vypnu a ak ano v akom rozsahu, teda ci len samotnu Novu alebo aj ostatne stanice skupiny Nova (nemyslim športové).  Mne osobne Prima a Nova nechyba.  Ich internacionály su mi vsak totalne ukradnute. Matey cakame....  Dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja si myslim, že Telekom by sa mal vyjadrit či tieto programi vypnu a ak ano v akom rozsahu, teda ci len samotnu Novu alebo aj ostatne stanice skupiny Nova (nemyslim športové).  Mne osobne Prima a Nova nechyba.  Ich internacionály su mi vsak totalne ukradnute. Matey cakame....  Dik

NOVU a PRIMU vypnu na 1000000% je len otazka či aj ine stanice novy (Nova cinema,Nova action,Nova gold atd atd) podla mna aj tie vypnu...ako som spominal ja mam aj inu kablovku od menšieho dodavatela a tam mi tieto programy ostavaju..ale novu a primu mi tam tieš vypli..to musia všade...jedine koho chapem sa rozčulovat su starši ludia..oni tieto kanale isto pozeravali..ale ja som novu alebo primu mal zapatu asi tak Raz do roka :) mne tie kanale vobec chybat nebudu..plakal by som keby sa ide odstranit nejaky dokumentarny alebo športovy program a nie hentaky odpad s milion reklamami....a opakujem podakovat sa treba hlavne JOJKE a MARKIZE zato

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @PeterNR,

momentálne prebiehajú rokovania s NOVOU, takže Ti neviem dať bližšie info.

Česká verzia TV kanálu Prima na Slovensku skončila a jej náhradou je Prima Plus. Ide o situáciu na celom trhu, čiže ani u ostatných operátorov zákazníci tento kanál v horizonte najbližších dní nenájdu. Ide o rozhodnutie vysielateľa, ktoré my ako operátor musíme, samozrejme, rešpektovať

Jej náhradu Prima Plus nájdete:
v HD verzii na Magio Televízii na pevnej sieti na pozícii číslo 17. 
v SD verzii na Magio Televízii cez satelitnú anténu na pozícii číslo 19.

Na Magio Televízii cez Satelitnú anténu sme ako náhradu priniesli tiež divácky obľúbený dokumentárny TV kanál Prima Zoom- v programe M a na pozícii číslo 81. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matey skoncite s CZ programami a zakazníci  skončia  s  magiom potom sa  možno zobudíte.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matey skoncite s CZ programami a zakazníci  skončia  s  magiom potom sa  možno zobudíte.

bože milujem tieto slová :D nekončia len oni snimi,ale všetci!!!! kludne odid ale komu pojdeš?akože kto ti dá Novu alebo primu na slovensku?NIKTO! proste tieto stanice končia na slovensku....ide len oto či magio nehá a sa dohodne s novou aby aspon mali ich ostatne programy,ale podla toho čo som čital pridu aj one..nova chce na slovensku skončit uplne..ostava len nova international a nova sporty..a prima konči iba ich hlavny program a ostatne nehavaju 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bože milujem tieto slová :D nekončia len oni snimi,ale všetci!!!! kludne odid ale komu pojdeš?akože kto ti dá Novu alebo primu na slovensku?NIKTO! proste tieto stanice končia na slovensku....ide len oto či magio nehá a sa dohodne s novou aby aspon mali ich ostatne programy,ale podla toho čo som čital pridu aj one..nova chce na slovensku skončit uplne..ostava len nova international a nova sporty..a prima konči iba ich hlavny program a ostatne nehavaju 

Ja ti poviem kam môžu íst, k digi CZ alebo českému Freesatu (pri freesate nemuseli by ani preľadovať satelit), ale ak má spraviť toto isté čo spravila Nova a Prima, Markíza a Jojka tak možnosť ísť k českému poskytovateľovi čo má Novu a Primu je blbosť lebo prídeš zase o JOJku a Markizu a všetky ich programy. A ten kto hovorí, že odíde kvôli tejto veci, a že za to môže telekom hovorí sprostosti, spomínané bolo už veľa že Telekom za to nemôže toto je čisto rozhodnutie od Primy a Novy že pre Slovensko bude iba Nova Internacional a Prima Plus, kto má s tým problém nech píše vysielateľom týchto programov a nie Telekomu ktorý má umožnené len ich kanály vysielať a v prípade zmeny musí rešpektovať vysielateľov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ku komu pojdu? no k rusom, ktori im za 4eura daju komplet skylink a freesat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Za vsetkym stoji Markiza a Joj a prachy! Nezabudnite prachy z reklam.....  Z vysoka sa kasle na divaka ci na Slovensku alebo v Cechach.  Ze bratske narody..... Cha cha.  Telekom a ostatni operatory za to nemozu,  bohuzial sa musia  zariadit ako ziada vysielatel.  

Editoval/-a PeterNR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a vraj jednotny europsky trh :D:D:D

a k tomu Markiza a Nova je jeden vlastnik CME media, ktoremu ide nie o program, ale tiez len o reklamne zisky

A vobec u nas a tak isto v Cechach sa na vo vseobecnosti vysielaju reklamy prerusovane "duchaplnym" programom :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano k rusom aj cechom mozete prejst...ja som myslel slovenskeho operatora!! a ked chceš ist k digi.cz samozrejme karta musi byt zaevidovana na občana čo ma trvaly pobyt v CZ! tebe to nedaju.. a len debil by išiel k digi.cz lebo prideš o digisport4 a 5 a samozrejme zas o slovenske programy markiza,lebo tie su zas čechom zablokovane...proste toto som ja ešte nezažil kolko vyplakavania je všade po internete,lebo Nova a Prima konči na slovensku...to važne novu a primu tak vela pozeravate??ja som ich mal zapate RAZ do roka...a už pochopte zbytočne nadavat na telekom..končia všade!! nikto ti ich vam neda na slovensku..upc,skylink,freesat,orange,nikto!! a samozrejme,ze za vsetkym su prachy!! jojke nejde vobec o divaka..tam su obrovske zisky za reklamy...preto si aj teraz založili ten novy odpad ze JOJ plus 1 hodina...vysielanie posunute o hodinu :D:D ktory debil moze sledovat takyto kanal?ich to nestoji nič..lebo tam nieje nič nove..vysielaju to iste čo je na JOJke,len s hodinovym posunom a len im to pekne zaraba peniažky z reklam..a ludia pekne pozeraju a pozeraju..

Editoval/-a halucinacie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vies  kolko  ludi  si  dávalo mágio   len  kvoli tomu  aby  mali  CZ  kanály.  Načo   nám  je  100  programov  pokial   nemáme  v ponuke  ktore chceme.  Na  SK   stanice    my  stačí  DVB-T.  A   CZ  budem   musiet    riesiť  buď cez  Digi CZ,  Freesat CZ. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vies  kolko  ludi  si  dávalo mágio   len  kvoli tomu  aby  mali  CZ  kanály.  Načo   nám  je  100  programov  pokial   nemáme  v ponuke  ktore chceme.  Na  SK   stanice    my  stačí  DVB-T.  A   CZ  budem   musiet    riesiť  buď cez  Digi CZ,  Freesat CZ. 

ale tieto iste slová čo si použil platia aj pre zakaznikov skylinku,freesatu,upc....ludia si ich dávali kvoli tomu aby mali česke stanice...no bohužial tie skončili na slovensku..čiže tak isto ako aj ty,tak isto aj zakaznik freesatu.sk,skylink.sk,upc ak chceju česke stanice musia mat aj ineho operatora...a to fakt si pozeraval tieto stanice?ved to su umna odpady....ved konči len PRIMA a NOVA...možno aj dalšie stanice nova to sa ešte uvidi..ja ostatne stanice novy mam...a kludne si mozes dat.freesat.cz,digi.cz.skylink.cz ale nezabudaj,že kartu tebe nedaju...musi si to naseba zobrat človek čo ma trvaly pobyt v CZ..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vela ludi skonci s magiom,a aj s ostatnymi.kazdemu bude stacit dvb-t :)naco platit za programy ktore nikto nepozera.a ze na dvb-t neni markiza neni velka hroza.aj tak tam pustaju same hovadiny a relacie .preto ani sledovanost nemaju.a casom markiza pojde dole.mam pocit za ochvilku zrusia vsetko a budeme pozerat tv paprika :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja napr pozeram telku tak malo, ze by mi kludne stacilo aj dvbt, Vsetko co chcem si pozriem na nete v archive + mam smart telku taze viem si to pozerat tam, je doba youtuberov, netflixu a podobne ... dnes telku netreba

Alebo teraz som si kupil magio go box, mam magio go zadarmo a teda na chate nemusim riesit operatora. Parada, ked vecer prsi, mozem pozerat a neplatoim za to nic

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hovoríš ako keby Telekom ponúkal iba 2 české programy, českých má ešte veľa a musím povedať že kto chce odísť kvôli tomu, že dali preč NOVU a Primu tak to je ten človek trošku trápny. Pri takej nove ak babky a takto ľudia čo pozerajú tie sprosté ich seriály ako Ordinácia v ružovej záhrade či známa Ulica, tak môžu si pozerať ďalej na Nova Internacional ktorá je pre slovenský trh kde je iba tvorba Novy. Čiže tu prichádzaš iba o nejaké filmy ktoré dávajú, a tie filmy pritom polovica z nich býva aj na Jojke či Markíze, a ak aj na Nove ten film by bol tak keď si ho nemôžeš pozrieť aký je problém si v dnešnej dobe pozrieť ho online alebo stiahnuť? (určite lepšia voľba, pretože si ten film užiješ bez reklám). Prima taktiež to isté, len tá sa volá Prima Plus kde sú tiež iba ich relácie, a pri Prime o moc neprichádzaš, lebo Prima ani nejaké, že poriadne filmy nikdy nedávala. Čiže nerozumiem prečo zrazu idú vyplakávať a hlavne ja tí ľudia čo tieto programy si pozrú aj raz za rok. 

Čiže vo výsledku, tieto stanice na SK vôbec nekončia len proste nebudú vysielať filmy a seriály ktoré oni sami nevytvorili. 

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kym su stanice vysielane cez druzicu nebude problem sa k nim dostat.  Bol som sa spytat u nas v malom obchodiku so satelitnou technikou a povedali mi ze nie je problem ak nemam znameho v CR,  za drobny poplatok mi kartu na ceskeho obcana vybavia, ja musim len platit mesacny poplatok. Vedia zariadit rozne kombinacie za rozne ceny,  rozne sluzby (skylink, digi cz, upc cz).   Ja ale nemusim mat vsetko,  Markizu mi netreba,  stacit mi bude Markiza International, Joj a Joj plus , Wau, chytim aj na obycajnu antenu (dvbt) a  stv1, stv2, ta3 tie su k dispozicii i v dvbt a i v ceskych sluzbach. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo potom vypínajú nova gold veď tam je len ich vlastná tvorba.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To ten napis cez stvrt obrazovky ze nova gold konci je  paradny! 

Editoval/-a effkosvk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Boze, ja asi nebudem spat kvoli Novam, ako teraz budem travit cas.... Je to katastrofa. Tak moc mi bude rodina programov Nova chybat a najviac mi budu chybat reklamy...... Je mi vazne zle... Dlho sa z toho nespamätám. :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar