cenzura

Otázka

• 0

Matey vysvetli prečo som nemohol dať svoj  názor na forum. Toto je pluralita názorov ked 2 príspevky som sa vôbec nemohol vyjadriť k danej téme a jeden ste očesali tak že, zostala z neho jedná veta. Hanba.

Editoval/-a lucivaty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @lucivaty,

žiadny z príspevkov nebol zmazaný (nikdy) ani žiadnym spôsobom upravený. Ak by si porušil pravidlá fóra, prípadne napísal niečo nevhodné, napísal by som Ti správu a príspevok skryl. Nič z toho sa ale nestalo. Svoj názor dať môžeš kedykoľvek.

Pekný večer

Matey

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neklam, napísal som aspoň 3 príspevky ,ani  jeden som nemohol dostať do fora, ten posledný mal asi 4 riadky a po tvojom zásahu ostala jedná veta.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@lucivaty ja príspevky neupravujem. Ak by sa tak stalo - videl by si to - po úprave príspevku je o tom záznam. Tak ako je aj záznam o tom, ktoré príspevky a ako si Ty sám upravil.

Žiadny z príspevkov tu z mojej strany nikdy nebol a nikdy ani nebude upravený.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey:

1. cenzuruje sa tu, minimálne moje 2 príspevky boli vyhodené tvojou kolegyňou (meno si už nepamätám)

2. Pre mňa je cenzúra aj to, ak na výzvu konkrétne ty nereaguješ. V mojom prípade to bolo aspoň 3x.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mattey - ani v jednom príspevku som neporušil vaše pravidlá. Nebol som vulgárny, neurážal som.... mal som len "nepríjemné" otázky ohľadom vysielania českých programov. Len tak mimochodom doteraz neboli zodpovedané...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar