4G internet nejde aj keď spĺňam všetky tri podmienky

Otázka

• 0

Dobrý deň 

Vlastním iPhone 5 sieť 4G by mala na ňom ísť. Mám sim kartu ktorá podporuje sieť 4G . A mám aj pokrytie pre sieť 4G. Mám zakúpený balíček SURF1000.

Aj keď mám v nastaveniach mobilného internetu nastavení sieť 4G pre hlas a dáta som pripojený len cez sieť 3G. Už som skúšal všetko aj rady na diskusiách nic nepomáha neviem si s tým rady prosím o vysvetlenie prečo by my sieť 4G nemala  na mobile fungovať. :) 

za skorú odpoved vopred ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 1

Mám sice Android, ale mal som rovnaky problem. Mas zle nastaveny profil u nich v systeme, zavolaj ma 0800 123 777, opravia to do 5 minut, potom len zapnes a vypnes mobil, a pojdeto

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak vsetko splnas - malo by ti to ist, mozno by som sa obratil na technicku podporu, inak o ake mesto ide?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno teoretický by IPhone 5 mal ísť v LTE sieti . iPhone podporuje LTE no zrejme na v tých pásmach na ktorých Telekom nemá LTE.Moja manželka má IPhone 5,ktorý podporuje LTE.Ona má Orange a tiež jej ide,len 3G sieť.Manželka v Marci predchádza do 4-ky a podľa technikov zo 4-ky IPhone pôjde v pásme 1800Mhz LTE..Takže reálne uvidíme,či skutočne to bude tak.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak vsetko splnas - malo by ti to ist, mozno by som sa obratil na technicku podporu, inak o ake mesto ide?

ide o Bratislava-Rusovce 85110

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar