Novasport 2

Otázka

• 0

Dnes bol pridany novy kanal Novasport 2 HD.Jedine čo mi vadi a neviem či to mate aj vy tak...ja ked sa prihlasim cez PC vzdy kliknem na funkciu POZERAT TELEVIZIU..a tam to stale magio nema aktualizovane!!!..nemam tam hore v ponuke ani DIGISPORT 5 ani NOVASPORT 2...a niektore ikonky televizii su zastarane..proste nikto sa tam oto nestará..novas sport 2 a digisport 5 mam až ked kliknem na PROGRAM...a stale nechapem ze teraz pridali konecne program v HD ale ostatne nehaju v SD..to je take tazke pridat HD programy v 21 storoči?

Editoval/-a halucinacie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

dokonca bol pridany aj do magio go 

HD programy maju obmedzenu kapacitu zatial ale ked chces mozes si ich doplatit /co zasa ja nechapem, lebo to by dnes malo byt proste zadarmo/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dokonca bol pridany aj do magio go 

HD programy maju obmedzenu kapacitu zatial ale ked chces mozes si ich doplatit /co zasa ja nechapem, lebo to by dnes malo byt proste zadarmo/

ved boha jasne,že pišem,že bol pridany do magioGo....ved novasposrt 2 je u magia dávno,len na magiogo ho pridal len teraz vo štvrtok....a doplatit si?ako?ak si si nevšimol tu si v sekcii MAGIOGO a nie magio cez satelit...povedz mi ako si doplatiš HD programy na magiogo??NIJAKO!!!!! a hlavne ma hnevá aj to,že sa tam nikto oto nestará..ako som spominal ja sa prihlasujem cez PC a vždy kliknem hore vlavo na POZERAT TELEVIZIU a tam si potom prepinam kanale...a tam stále DIGISPORT 5 ani NOVASPORT 2 nezaradili..musim kliknut až na PROGRAM a potom dole si ho nalistovat a až tak pozerat..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar