INFORMACIA

Otázka

• 0

Všetci operátori majú zablokovať prístup ku kanálom Nova, Nova 2, Nova Action, Nova Gold a Nova Cinema 1. marca o piatej hodine ráno.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 1

Je to práca TV Markíza a spol. lebo sú neschopné pripútať divákov na svoje vysielania. Sú schopné iba zo 45 min sitkomu spraviť  90 min s reklamou. Len si pozrite večerné vysielanie TV Markíza a JOJ - katastrofa. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

WOW, to aj Novu Cinemu akože rušia? Zrušia Novu a nahradia to Novou International, ale zrušiť Novu Cinemu? Na to by som teda rád vedel vysvetlenie kvôli čomu. To naozaj teraz všetci budú kupovať CZ karty do satelitov aby mali tieto programy :D 

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tie nech si strčia, kto chce maďarské kanály keď ani maďarčinu poriadne nikto nevie, jedine tak v Komárne asi môžu byť radi za maďarské programy, iným to je nahovno celé maďarské programy, nechcú rovno aj základné JOJ, Markíza, Doma, JOJ Plus, WAU, DAJTO a iné vysielať rovno v maďarčine? :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zostanu len nova sport 1  nova sport 2 a ten brak internacional nova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nebojte daju na madarske programy Slovensku audio stopu a budeme spokojny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je až zarážajúce ako v dobe keď sa otvárajú hranice tak niekto takto okliešťuje možnosť výberu. Žial toto je to Slovenské, a je to výsledok konania vedia televízie Markíza, teda CME, a tak isto televízie JOJ. Bitka o reklamný balík poškodila televízneho diváka. teraz neviem či zo spurnosti nebudem kupovať toaletný papier, ale ten musím. alebo ja neviem čo. Ľudská hlúposť nepozná hranice, čoho je aj rozhodnutie o šírení signálu susedných televízii. A keby to bolo tak košer, tak by museli vypnúť aj maďarské, lebo ten istý zákon o šírení a transmisii a autorskom zákone sa vzťahuje aj na ne. Neviem či nebudem taký huj  a sám nedám podnet na generálnu prokuratúru  o zákonnosti šírenia maďarských a iných programov na úze,i SR,

Je mi ľúto že takto sa potvrdilo to staré slovenske, ak zdochla mne koza, tak susedovi nech dve. No ale aby si naše slovenské televízie uvedomili aj to že dovtedy sa chodí z krčahom po vodu, kým sa ucho neodtrhne. a ten brak čo vysielajú sa pozerať nedá.

vrátime sa ku kartám a iným radostiam...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

DOBRE ROBIA,  AKO TO ROBIA.

Editoval/-a lucivaty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veľmi dobre to robia ale pre seba. Nemôžem tu prilepiť prispevok o tom čo si o tom myslím, nepusti ma.

Editoval/-a lucivaty
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nechcem byť sarkastický, ale komu chýbala táto televízia? (obr ) mne určite nie, ale viac mi chýbajú tie zo skupiny NOVA. Aj keď je to ten istý vlastník, len..aj tu platí...keď dvaja robia to isté nie je to to isté. A reklamnú TV si neprosím ďakujem. Inak toto nie je problém Telekomu, ale vysielateľov. a ešte jeden postreh. Ak Nova kupovala s vysielacími právami iba na územi Čiech a Moravy, potom ako to je s Maďarskými autorskými právami.  Preto že všetky české stanice z ponuky zmizli. https://www.telekom.sk/televizia/kanaly-magio-tv?menu 

a to že sa NOVA vyhrážala Slovači je tu:http://www.zive.sk/clanok/123466/tv-nova-u-nas-skonci-zajtra-vsetko-co-treba-vediet#

Bez názvu.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak a je to tu JOJ sa ide púšťať do Maďarských staníc.. takže na Slovensku nezostane nič, iba Markíza a JOJ. http://www.zive.sk/clanok/121407/joj-sa-mozno-pusti-aj-do-madarskych-stanic-ked-doriesi-ceske

ďakujeme, takto vyzerá sloboda na Slovensku.  Potom sa čudujeme že niekde vo svete nás berú ako divný národ s nárečím..a nie ako zvrchovaný štát. Závisť a nenávisť je také slovenské, však predstavitelia Markízi a JOJ. inak ak má Markíza Rakúšana za riaditeľa, tak ako je možné že ešte neinicioval aby deutche telekom prestal šíriť nad Rakúskom nemecké a švajčiarske stanice? Alebo v jednotnej Európe neplatia tie isté zákony?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a čo tak presahy DVB-T vysielania z okolitých krajín na naše územie? to ešte neriešili? na juhu chytím všetky maďarské rádiá a TV a veľa krát v lepšej kvalite ako tie slovenské. len mi to je na nič lebo nerozumiem ani slovo. Postavíme rušičky ako dakedy? :D 
Je tiež na zamyslenie že v EU kde chceme rušiť napr. ROAMING tak na druhej strane zakazujeme TV vysielanie...

a zas na druhej strane pre mňa vždy lepším riešením je pozrieť si filmy z domáceho NAS-ka / Netflixu ako čakať na reklamy a prispôsobovať sa Telke. Z tých proogramov ma oslovila jedine NOVA2 a seriál Priatelia. Ale to nie je nič také čo by som si nemohol pozrieť aj niekde inde. Odstránenie programov ma skôr hnevá z pohľadu ochudobnenia ponuky ale inak tie programy nič moc. Čo ste tam pozerali, čo vám bude chýbať? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar