Mágio box HDD

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Dnes sa mi tretí krát za sebou pokazil magio box s HDD.

Prvý bol nový,další už nejaký používaný a tretí čo mi vymienali tento pondelok zase nejaký repasovaný.

Na moju otázku prečo zase použitý mi bolo povedané od technika,že nové nemajú.

Mám tomu rozumieť,že keby som bol nový zákazník,tak by mi dali najký používaný box pofidérnej kvality,ktorý by vydržal možno týždeň ako teraz mne a ja by som iné nerobil,len nahlasoval tú istú poruchu?

Načo to potom platím keď to stále nejde,alebo páni technici majú svoj biznis s boxami ?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte,

neustále pracujeme na vylepšovaní služieb a zariadení. Momentálne zmeny Magio Boxov neplánujeme. Ak to bude aktuálne, budem Vás o tom informovať.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Juraj, dcera ma KAON CO 1300 ale chcela by ten s HDD asi je to KAON co 1000, ak maš trochu času mohol by si trochu opísať čo sa tam stále kazí ?

A ešte jednu vec prosím ťa, keď ten box vypneš do stand-by vypne sa úplne, teda je studený a hard disk stojí, lebo ten CO 1300 keď chce vypnúť úplne musí ísť k boxu a vypnúť ho ručne na čelnom paneli .

Dakujem Ti za odpovede.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja len klasika,vypnem zapnem cez diaľkový ovládač.Neviem či sa úplne vypne.

Úplne vypadne a už sa ani nezapne,nič nesvieti žiadna dióda na boxe. Len vnútri ide bzučí asi ventilátor inak nič.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matej, mohol by si sa prosím ťa vyjadriť, popr. či Telekom neuvažuje o zavedení spolahlivejšieho STB s HDD ?

Vopred ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ono momentalne nemaju ani normalne boxy, nie to este nejake ine :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matej, a nemyslíš si, resp. pracovníci zodpovední v Telekome za túto oblasť, že ak nie sú v dostatočnom množstve STB je na čase poskytnúť možnosť volby  /tak ako v sesterskej DIGI.sk/ a ponúknuť  zákazníkom CA moduly s kartou ?, namiesto poruchových boxov,  resp. boxov ktoré ani nemáte ...

Editoval RomanR
doplnenie textu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uz sa tu k CA modulom viac krat vyjadrili - nemajut o a ani nebudu mat - vsetci vieme preco

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uz sa tu k CA modulom viac krat vyjadrili - nemajut o a ani nebudu mat - vsetci vieme preco

Sorry buckland, ja neviem prečo ?

P.S. no nech je ten dôvod akýkolvek, keď sú neni boxy resp. sú poruchové ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to určite nie, je kopec ludí čo si vedia akurát zapnúť a vypnúť TV popr. STB, skôr sa Telekom bojí technických problémov spojených s prípadnou nekompatibilitou CA modulov a rôznych STB a TV.

P.S. a čo aj keby si už nikto neobjednal ich STB, veď za CA modul sa tiež platí mesačný nájom  ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar