Optika XL 300 - router

Otázka

• 0

Dobry den, v pondelok som uzavrel zmluvu na Magio XL optiku. Dnes mi kurier doniesol HAG/ONT Huawei HG8245H. Neobdržal som žiadny router len toto. Pokiaľ viem tak sa má prenajímať aj router, nie len KZ ONT.

Editoval Hlebka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Pokiaľ viem tak po novom dostáva zákazník už len ten Huawei. Ja mám doma ešte kombináciu Huawei + TP link ale net máme doma už viac ako rok. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hm, tak to je je skoda tento Huawei nema DualBand ako TP-Link Archer C2, dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžeš si kúpiť vlastny router. Niečo poriadnejsie ako ten Archer.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Archer:  ja mám dva a nešiel len vtedy ked nebola elektrika :D   raz za mesiac reštart inak v pohode už 1,5 roka či kolko to tu máme Tataracik... :)  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nevravím že je zlý alebo že by sa kazil ale nekazí sa ani ten huawei a myslím že oproti nemu ten archer neprináša nič také extra aby som musel mať 2 zariadenia a keď už mám 2 zariadenia tak by som si kúpil niečo lepšie ako je ten archer. ale dostali sme to, neriešim to. nie je zlý mám zapnutý aj 5GHz len v dvojpodlažnom dome je ten dosah trochu slabší a vystačil by som aj s 2,4Ghz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslim, ze to nebude nutne. Mam len mobil, ktory sa pripana na wifi a notebook nevlastnim len PC, takze by bol zbytocny nejaky lepsi. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak potom by si mal zbytočne aj ten Archer. Na Mobil 5GHz nepotrebuješ

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar