Je magio internet tiež cez satelit ?

Otázka

• 0

Chcem sa opytať. Ja jazdim s dodavkou po EU. Videl som že kamionisti maju satelity a magioboxy v kabinach. Predpokladam že to je to magio cez satelit.
Ale otazka znie. Dá sa tahat aj internet cez ten satelit ? Tak aby som napijil napr mobil alebo tablet na tento internet ?
V krajinach EU je problem s wifi free na odpočivadlach a pumpach - nie je všade.
Kedže by bola televizia cez satelit , tak potom netreba nejak vela dat na internet , lebo tel.signal ide zvlasť a internet  je treba už iba na bežne surfovanie , takže stačilo by cca do 5 - 10 GB na mesiac.
Da sa niečo take zrealizovat ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

mozno by som nemal kedze toto je telekom forum. aleto co haldas poskytuje ina firma. Telekom to nema medzi produktmi http://www.tooway.sk precitaj si podmienky. takyto net je dost datovo obmedzeny navyse pomerne drahy.  a parabola ktoru ti dodaju je skor na fixne pouzitie. na dodavku by si potreboval nieco co sa dokaze automaticky nasmerovat na satelit inak by si zosedivel vzdy ked by si preparkoval a snazil sa to nastavit. viec ti ale neviem poradit, urcite to je vec ktora by sa dala riesiet zalezi kolko si ochotny do toho investovat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skor ako satelitny internet by som ti odporucil nejaky roaming datovy balicek pre mobil. (neviem co ma telekom v ponuke) z mobilu mozes navyse spravit aj wifi hotspot taze by si si vedel taketo pripojenie zdielat aj na ine zariadenia 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar