Pevná linka a chytrý balík

Otázka

• 0

Dobrý deň, dňa 03.10.2016 som si zriadila chytrý balík s internetom a TV, doma mám aj pevnú linku od T-comu, ale nie je na moje meno alebo manželovo, čiže osobitne platím internet a tv na 1 faktúru a pevnú linku na 2 faktúru, chcela by som to spojiť do 1 faktúry, čiže k chytrému balíku by som chcela aj pevnú linku, pretože by ma to vyšlo lacnejšie, dá sa to vôbec, a ak tak ako? Dá sa to aj prostredníctvom elektronickej komunikácie alebo len návštevou T-comu predajne? Takisto už som reklamovala dialkový ovládač TV v t-come predajni, povedali že momentálne nemajú, ale že príde dnes 14.02.2017, dnes neprišiel až nabudúci týždeň, keď im volám na ich telefónne číslo tak neberú, dá sa komunikovať len prostredníctvom sms správ, to je akože čo? Neplatí "náš zákazník náš pán?"  Ale to už nejako vydržím, ale zaujímalo by ma spojenie pevnej linky s tv a internetom do 1 faktúry, vie mi niekto odpovedať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ak tu pevnu linku mas po viazanosti alebo tesne pred, ano mozes, proste podstatne je ze to musis spolu nejako na dalsie obdobie predlzit, inak sa to neda + musis spravit prepis, ale to vies spravit naraz - prepis spojeny s predlzenim 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je už po viazanosti, ale musím íst do t-comu predajne alebo môžem aj elektronickou komunikáciou?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prepis sa robi osobne na pobocke, tera ano, musis tam ist

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @dedka41,

odpoveď od @bu2ckland som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar