Magio Valentin

Otázka

• 0

Magio set top box restartovany Valentinska ponuka filmov sa v videopozicovni neobjavila? To čo je zase za haluz!

Funguje to niekomu? Ďakujem za odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Lebo je jednoduchšie sa hneď rozčuľovať a vypisovať na fóra ako sa preklikať na koniec zoznamu.

Chápem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No vieš Tataráčik asi som sa nepreklikal na koniec excellovej tabuľky tam to dali :). Pekný deň 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

by ma zaujimalo ako dlho si to hladal ze si to nenasiel aj sam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nedbam palec hore pre teba. Konečne rozumná a vecna odpoved. Zahrabali to hlbšie ako národný poklad. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už si našiel? Tiež mi to chvíľu trvalo. Video on demand - Filmy . view more . a trpezlivo až na spodok (hodne hlboko).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Však ja som zákazník IPTV a predsa mi to nejde ani po restarte set top boxu. Vie niekto normalne napísať postup kde to hľadať (nájsť) aky to zasa chaos v Telekome. Na linku 0800123456 sa nedá dovolat To je ale podpora to je ale starostlivosť . Niečo vypustia do eteru (prišiel mi email s ich Valentinskou ponukou) a nič! Toto sa nerobí blaznit ľudí!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Špeciálna ponuka sa týka iba zákazníkov IPTV, užívatelia satelitnej služby Magio Sat prístup k videopožičovni nemajú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napíšes postup ako to v magio menu nájsť. Všetko som preklikal a proste tovar nemám. Ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar