Magio GO dátový limit

Otázka

• 0

Ahojte,

chcel by som sa opýtať. Mám TV cez kábel a dostupné sú mi len 2 STB, chcel by som ešte TV na jeden televízor. A tak sa pýtam. Magio GO ide cez internet. Počíta sa dátový limit z môjho netu, ktorý mám tiež z Telekomu (VDSL). Poprípade dalo by sa na moju technológiu nejak zriadiť viac STB? Áno, viem že oficialne sa to nedá, ale skúšal to niekto neoficiálne? :D 

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

ano, dalsi box ti teraz nedaju,ale maju uz magio go box, to ti ciastocne moze pomoct 

ano pocita

neoficialne sa da vsetko - vies ako to :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano prisli :D

Pod recenziou na magio go box pisali toto, tak predpokladam, ze tu to bude cca podobne: Pre niektorých zákazníkov môže byť obmedzením spotreba dát pri sledovaní televízie cez tento box, ktorý pri svojom internetovom pripojení normálne započítava do dátovej prevádzky. Ak každý deň budete sledovať televíziu napríklad päť hodín, miniete 170 GB dát mesačne. Bežne je objem prenesených dát pri DSL na úrovni 300 GB mesačne. Po minutí takéhoto množstva dát by sa mala rýchlosť znížiť na 0,25/0,13 Mbit/s.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Našiel som stránku s recenziou... Taktiež je tam podotknuté, že operátor nie je až na FUP tak prísny, nwm, čo mám robiť. Poraď. Potrebujem riešenie na 2 TV... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

fefweffewf

ano prisli :D

Pod recenziou na magio go box pisali toto, tak predpokladam, ze tu to bude cca podobne: Pre niektorých zákazníkov môže byť obmedzením spotreba dát pri sledovaní televízie cez tento box, ktorý pri svojom internetovom pripojení normálne započítava do dátovej prevádzky. Ak každý deň budete sledovať televíziu napríklad päť hodín, miniete 170 GB dát mesačne. Bežne je objem prenesených dát pri DSL na úrovni 300 GB mesačne. Po minutí takéhoto množstva dát by sa mala rýchlosť znížiť na 0,25/0,13 Mbit/s.

a ešte, náhodu sa nevie, či tam hore neuvažujú na zavedenie samostatného pásma pre Magio GO, poprípade pod pásmo televízie, aby to nežralo dáta

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar