Zadarmo Magio go?

Otázka

• 0

Prosim vas ked dedo čo byva odomna 20 km ma Magio cez satelit.Ma k tomu teda hned zadarmo aj magio go??Mozem sa ja prihlasit zanho,ked on to vobec nevyuživa??ak ano,tak čo on musi spravit alebo čo si musim zistit?jeho ID alebo čo?Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

je jedno kde dedo byva,magio go nie je viazane na adresu , teda ano, mozes

ano, potrebujes ID kod

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem.cize len si opišem ID a zaregistrujem sa na magiogo.sk a mozem pozerat?to je celkom lahučke a zvlaštne riešenie od telekomu nie??lebo napriklad mozem sa niekde na internete dohovorit s nejakym neznamym pánom čo ma magio satelit,nech mi pošle svoje ID a mozem veselo zadarmo pozerat??ved jeho to nebude nič stát nie?čiže sa dá stym pekne obchodovat nie?kto ma magio satelit a nevyuživa magio go tak moze veselo predavat svoje ID..ved jeho to nebude nič stat ani ho to nijako neobmedzi..

Editoval/-a halucinacie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano, staci to takto, ale aj ked ti dam svoje ID, tak stale ta viem zo zoznamu uzivatelov vyhodit ale takt o vies aj ty, nikdy to nie je 100% len tvoje

ano je to lahke ale co mali spravit? takto to funguje vsade, mas kod a na jeho zaklade spustas sluzbu

nemusi to byt len tv cez satelit

ochodovat sa s tym velmi neda - neviem si predstavit kto a preco by s tym obchodoval ale ako vidim, ty si uz zacal - tak drzim palce :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ochodovat sa s tym velmi neda - neviem si predstavit kto a preco by s tym obchodoval ale ako vidim, ty si uz zacal - tak drzim palce :D 

nemyslel som nejaké masivne obchodovanie,ale skor tak,že ten kto má  magio TV cez satelit alebo cez kabel má hned magio GO zadarmo!!!a určite je velá ludi,ktorí to magio go vobec nevyuživaju alebo dokonca je aj vela takych ludi čo nemaju  ani internet (starší ludia na dedinach)..tak takím ludom je to magiogo na nič...tak kludne by mohli predat svoje prihlasavacie udaje na magiogo inemu človeku..oplati sa to obom xD ten kto to magiogo zadarmo a nevyuživa ho si aspon zarobi..dajme tomu 20-50 eur a ten kto to kupi jemu sa to oplati určite..nemusi platit 4 alebo 6 eur mesačne...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hlavne - magio go mozes mat na 3 zariadeniach taze 3 nasobny obchod pre teba :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar