zavedenie káblovky

Otázka

• 0

Dobrý deň dnes som bol v telecome a objednal som si káblovku, potom mi prišla aj SMSka: o pár dní vás navštívi náš technik za účelom preverenia možnosti zriadenia služby... chcem sa opýtať či prídu len pozrieť a prehodnotiť situáciu alebo to prídu aj rovno zapojiť a montovať? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

ano, ak si si to dal technikom - spravi ti to komplet s tym, ze donesie aj zariadenia a zapoji ich

ak si si to dal samoinstalaciu - pride technik, spravi zakladne veci , kabel a pod a potom pride kurier, a donesie ti zariadenia a ty si ich uz len napojis na to co ti spravil technik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak ti to uz zadali do systemu a nemas este pripojku - budu ta kontaktovat s presnym datumom, teda neviem co je to za sms, lebo oni by ti volali kedy presne pride, ale ked pride tak ti spravi nejaku pripojku alebo nieco a potom ti donesie kurier dalsie zariadeni a ty si ich uz zapojis, ak si si to dal technikom, tak ti to technik spojazdni komplet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

teda tak zle som sa vyjadril: volala mi aj operátorka a povedala mi aj presný deň aj čas, a potom mi prišla aj smska, len som to tu zle napísal.. ale pointa je či to teda budú vtedy už aj priamo montovať alebo to prídu iba pozrieť 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ešte by som sa chcel opýtať v smske mám že technici prídu medzi časom 8:05 a 11:05.. dá sa to spravit tak aby ma kontaktovali aspon polhodinku-hodinku predtým ako prídu aby som stihol prísť domov? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mali by ti volat skor ale vies ako to - jeden vola stale vopred , dalsi ze uz som pred domom. Zavisi od technika

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar