telefon k pevnej linke

Otázka

• 0

Dobry den, mam zaujem si zakupit k pevnej linke telefon, konkretne Gigaset A220.

Kedze mame vacsi dom, potrebovala by som 3 ks tohoto telefonu. Mame program L, takze tento telefon by sme mohli mat za 1€. Nikde sa vsak nepise, kolko telefonov za tuto cenu si mozem kupit.

V eShope sa nedaju kupit.. tak len telefonicky, alebo osobne? Vie niekto poradit?

Dakujem,

Monika

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobry den, mam zaujem si zakupit k pevnej linke telefon, konkretne Gigaset A220.

Kedze mame vacsi dom, potrebovala by som 3 ks tohoto telefonu. Mame program L, takze tento telefon by sme mohli mat za 1€. Nikde sa vsak nepise, kolko telefonov za tuto cenu si mozem kupit.

V eShope sa nedaju kupit.. tak len telefonicky, alebo osobne? Vie niekto poradit?

Dakujem,

Monika

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

My máme od 2014 roku siemens gigaset C300 je super ale v rodinnom dome. ECO šetrný režim signálu mimo domu v záhrade je slabý až žiadny  vtedy musím šetrný režim zrušiť potom je všetko o.k.

Editoval bohusch

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @gubi,

presne ako píše @bu2ckland, vieš si vziať len jeden telefón v tejto akciovej cene za 24 mesiacov. Ak máš o telefón záujem, pošli mi do správy Tvoje číslo a ja Ti zabezpečím objednávku.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no samozrejme ze,raz :))) ak by sa dalo viac kusov za 1euro, tak by som ich nakupil a predaval na internete :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar