Cena za minútu hovoru s paušálom Happy XS

Otázka

• 0

Mám paušál Happy XS, kde platím mesačne 8,99 a za to dostanem 50 voľných minút. Vyšlo mi z toho, že za 1 minútu hovoru zaplatím po zaokrúhlení 18 centov. A za každú prevolanú minútu navyše platím 13 centov. Internet nevyužívam vôbec. Zdá sa mi to dosť nevýhodné, napr. v porovnaní s paušálom Bez záväzkov, kde sľubujú iba 12 centov za 1 minútu hovoru. Prosím poraďte, je to naozaj tak, ako som to vypočítala, alebo niečo prehliadam?

Editoval/-a Ludmila.Agnesa

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Happy  XS   obsahuje   :
50 minút

100 Mb

A  neobmedzene  volania mimo  špičku a  cez  víkendy  do  telekomu. 

+  v   krjinách  PL, CZ, AT a HU  mas prijate  hovory   zdarma    a  odchádzajúce  v  rámci minút.

Za  8,99 €  mas   viac ako len  50  minút.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nehovoriac o SMS-kách, ktoré sú v rámci paušálu Happy XS za 8 centov do siete Telekom a za 10 centov do ostatných sietí, pričom v rámci paušálu Bez záväzkov sú iba za 6 centov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hm.. tak som asi zvolila zlý druh paušálu.. Volám prevažne len cez týždeň, nie cez víkendy, a len v rámci Slovenska a internet nevyužívam vôbec. Škoda, že som nevedela o existencii paušálu Bez záväzkov, keď som to vybavovala, teraz musím počkať na koniec viazanosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nehovoriac o SMS-kách, ktoré sú v rámci paušálu Happy XS za 8 centov do siete Telekom a za 10 centov do ostatných sietí, pričom v rámci paušálu Bez záväzkov sú iba za 6 centov.

Výhodnejší je predplatená karta Easy Pecka  9 centov /min.Pozri si aktuálny cenník Easy Pecka,ktorá je výhodnejšia,ako ten paušál o ktorom píšeš...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Častokrát sa oplati ukončiť zmluvu s pokutou  a prejst na výhodnejší  paušál alebo Easy Pecku. Zisti si výšku pokuty za predčasné zrušenie paušálu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pokuta ma hlavne znizujuci charakter, taze casto je uplne minimalna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tú pokutu ešte pozriem, ale asi bude momentálne viac, ako preplatím na mojom súčasnom paušáli, viazanosť mám až do apríla 2018. Každopádne Vám ďakujem za rady.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Ludmila.Agnesa,

odpoveď od @Lukas120 som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar