Stanica MEZZO

Otázka

• 0

Dobrý večer, už niekoľko dní nám chýba TV stanica mezzo, ktorá má byť v balíčku XL, ktorý mám predplatený. Bol vyradený alebo je porucha alebo nastala nejaká zmena, ktorú som nezaregistrovala treba reštartovať box?
Ďakujem za odpoveď.
Renáta

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

21 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Renáta,

kanál Mezzo sme vyradili kvôli nízkej sledovanosti. Ako náhradu sme zaradili iný hudobný kanál ( na satelite Očko, na IPTV Očko Gold). Ide síce o programy s iným zameraním,no veríme, že sledovanosť bude vyššia.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tom pripade budem nutena vypovedat zmluvu a najst si operatora, ktory ponuka zodpovedajucu stanicu s kvalitnou klasickou hudbou. Ocko Gold nepovazujem za vhodnu nahradu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Renáta, úplne ťa chápem, ale ak máš ešte viazanosť, počítaj s tým že pri vypovedaní zmluvy ti naparia riadnu pokutu, majú to v podmienkach ošetrené, že si môžu meniť a vyhadzovať stanice ako sa im zapáči a ich klienti možu maximálne len smutne preglgnúť.
Ja som nie tak dávno tiež uvažoval o kanáli Mezzo (nie kvôli klasike, ale kvôli jazzu), že si len kvôli nemu zvýšim balíček na XL, ale podľa doterajších zlých skúseností som si to rozmyslel a vidím že som spravil dobre. Kvalitné stanice nemajú v tejto krajine stupídneho vkusu šancu sa uživiť. Tu víťazia na plnej čiare či v sledovanosti kanálov, alebo počúvanosti rozhlasových staníc komerčné sračky. A vidíme, že je márne sa nádejať, že Telekom by nejako dotoval stratový kanál len preto, že sa tam na jedinom hrá kvalitná náročná hudba.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne ako pise jaco, nemozes vypovedat sluzbu len tak , oni mozu strukturu menit kedykolvek - duplom v pripade takehoto programu, ktory nie je nosny

Ale ak by si mal XL vies prejst na L kedykolvek, horsie je zmluvu zrusit - to bez pokuty sancu proste nemas

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Inak celkom by ma zaujímalo, keby niekto zasvätený prezradil ako si Telekom čekuje sledovanosť jednotlivých kanálov - a či vôbec. Mne je jasné, že klasika & jazz nie sú väčšinové žánre, ale práve preto, že Mezzo bol obsahovo jedinečný z ponuky Telekomu, možno mal väčšiu sledovanosť, ako sa nazdáva niektorý repete-páprdo čo o vyradení kanálu rozhodol (na stanici iConcerts sa semtam nejaký jazz-fusion koncert objaví, ale klasika určite nie).

Editoval/-a Jaco_JJ
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba napísať, na spodku stránky je Kontakt, tam si vyberte v menu Magio TV a napíšte do kontaktného formulára, že máte záujem o Mezzo, alebo inú podobnú stanicu. Očko nech si pozerajú oni. Ak sa my neozveme, nikto nebude vôbec vedieť, že existuje aj pár diskriminovaných jedincov, ktorí počúvajú klasiku, alebo jazz. A píšte aj, že chceme CT art. Zmluvná pokuta pre mňa po necelom roku Magio XL je 9,90, čo sa dá vydržať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tbohmerova: dobrý nápad, aj s tým ČT Art, tiež výborný kanál, vo fóre ho už žiadalo veľa ľudí

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mili diskutujuci, dakujem vsetkym za Vase odpovede, nazory a vyjadrenia ci rady. Najprv som si myslela, ze mi odpoveda niekto z Telekomu. Vidim, ze vsetci ste "len" uzivatelia ako ja. Prekvapuje ma, ze Tkom nereaguje. Nezaujima ich nazor ich zakaznikov? Skusim napisat ako radi pan tbohmerova. Uvidime, co a ci vobec zareaguju. Ak by mala byt zmluvna pokuta spominanych 9.90, to by som ozelela, hlavne aby sme zas mali doma stanicu s kvalitnou klasikou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Renáta,

kanál Mezzo sme vyradili kvôli nízkej sledovanosti. Ako náhradu sme zaradili iný hudobný kanál ( na satelite Očko, na IPTV Očko Gold). Ide síce o programy s iným zameraním,no veríme, že sledovanosť bude vyššia.

Pekný deň

Matej 

To musel byť mentálny gigant a hudobný expert, ktorý nahradil mezzo Óčkom. Dovoľte mi zasmiať sa.Buhehehehe

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a mi povedz aky zmysel by malo vyradenie mezoo a nahradenie inym podobne zameranym kanalom. Ked raz nebol sledovany jeden - nebol by ani druhy. Preto dali iny hudobny. Ale opat klasika - daju iny - zle je, nedaju ine - zle je :D 

Ja osobne som ho nesledoval,ale mam kamosa ktory to mal pustene den noc 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je to isté, ako keď ti v obchode miesto klobásy predajú sójový párok. Keď si platím mezzo, tak chcem vážnu hudbu a nie odrhovačky od Majkla Dejvida. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey samozrejme neodpovedal na otázku ako si Telekom čekuje sledovanosť jednotlivých kanálov, lebo pochybujem o jej objektívnosti. Iba ak by dostávali odozvu priamo z boxov, kto si aký kanál prepne, o čom ale pochybujem. Ak to robia telefonickým čo dotazníkovým prieskumom, alebo nebodaj použijú preslávenú "najférovejšiu" :)) spoločnosť Median SK, tak potom je jasné, ako výsledky sledovanosti odrážajú skutočnosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Jaco_JJ,

máme 2 parametre:

Prvým sú údaje z našej platformy o tom, aké kanály naši zákazníci sledujú

Druhým je priamo spätná väzba od zákazníkov - aj priamo tu na fóre. 

V poslednej dobe sme do ponuky zaradili veľa nových kanálov bez vyraďovania a dokonca aj Mezzo bolo ako som už spomenul vyradené s náhradou. Snažíme sa mať čo najširšiu ponuku a uspokojiť čo najviac zákazníkov, no žiaľ nemôžeme mať v ponuke úplne všetky programy. 

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey, vďaka za odpoveď. Netušil som, že nás bez súhlasu sledujete čo pozeráme :) ale uznávam že potom je prieskum sledovanosti naozaj objektívny.
No súhlasím s vyššie napísanými názormi, že nahradiť Mezzo Očkom je obrovský rozdiel, jediné čo majú spoločné je že sú to hudobné kanály. Mezzo bol svojim obsahom jedinečný, naproti tomu kanálov čo sú žánrovo podobné z Óčkom, tam máte plný kýbeľ. Adekvátne by bolo, keby ste ho nahradili s C Music, prípadne DJazz (sú to kanály dostupné, nachádzajú sa v ponuke iných slovenských operátorov).
Prinajhoršom ho nahradiť špecializovaným kanálom iného žánru, ako je napr. Slušnej kanál, no za klasiku & jazz dať komerčný popík pre teenagerov... nedivím sa ľuďom čo sa im to nepáči.
(odporúčam prípadne doplniť hudobnú ponuku aspoň niektorými voľnými zaujímavými kanálmi ako napr. goTV, The Vault a pod., to by vás veľa nestálo)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Jaco_JJ Ďakujeme za názor, preposielam ho kolegom, ktorí majú na starosti programovú štruktúru :)

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež sa prikláňam k názoru že stanica mezzo bude veľmi chýbať a v súčasnosti k nej nie je žiadna alternatíva. Mám magio síce krátko ale túto stanicu som si hneď obľúbil. Veľká škoda a dúfam že toto rozhodnutie sa skoro prehodnotí. V opačnom pripade tiež zmenšujem balík.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey, vďaka za odpoveď. Netušil som, že nás bez súhlasu sledujete čo pozeráme :) ale uznávam že potom je prieskum sledovanosti naozaj objektívny.
No súhlasím s vyššie napísanými názormi, že nahradiť Mezzo Očkom je obrovský rozdiel, jediné čo majú spoločné je že sú to hudobné kanály. Mezzo bol svojim obsahom jedinečný, naproti tomu kanálov čo sú žánrovo podobné z Óčkom, tam máte plný kýbeľ. Adekvátne by bolo, keby ste ho nahradili s C Music, prípadne DJazz (sú to kanály dostupné, nachádzajú sa v ponuke iných slovenských operátorov).
Prinajhoršom ho nahradiť špecializovaným kanálom iného žánru, ako je napr. Slušnej kanál, no za klasiku & jazz dať komerčný popík pre teenagerov... nedivím sa ľuďom čo sa im to nepáči.
(odporúčam prípadne doplniť hudobnú ponuku aspoň niektorými voľnými zaujímavými kanálmi ako napr. goTV, The Vault a pod., to by vás veľa nestálo)

Jaco_JJ to že niekto sleduje načo čumíš, alebo čo sťahuješ je normálne, a je aj normálne že všade pcháme svoje zákaznícke karty, takže ak si kúpiš v tescu šampus a ochranu, odvezieš sa režinkou niekam inak ako chodíš, tak je jasné že si išiel ku ..no kamarátke. Ale to je len ako že, je normálne a strategicky dôležité aby si poznal potreby svojho zákazníka, a zvlášť ak maš obmedzené zdroje. To je asi tak všetko. ako to bolo v tej orvelovej hre? Že veľký brat sa pozerá? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kazdy sleduje vsetko, presne ako pises, zakaznicke karty a vedia o tebe vsetko, krasne ti vedia dat reklamu na mieru,- kazda minca ma 2 strany

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar