Magio GO ID kod - kde ho najdem?

Otázka

• 0

Zdravim, mam Magio GO na 3 mesiace zadarmo, ale neviem si to nijak aktivovat/registrovat, lebo neviem odkial vezmem ten ID kod. Niekde som cital, ze je na Fakture, ale ja tam ziaden taky kod nevidim. Kde ho vezmem? Mesiac uz zbehol a ja som si danu sluzbu Magio GO este ani len nevyskusal. Poradte, dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

este pozor aby si magio go aj realne mal v systeme aktivovane :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @matus.kolcun,

podarilo sa Ti zaregistrovať na Magio Go?

Ak nie, napíš mi správu a pozriem sa na to.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den ajnjansom dostala na 3mesiace zadarmo a nikde neviem nájsť GO IDE KOD kde ho nájdem? Dak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den ajnjansom dostala na 3mesiace zadarmo a nikde neviem nájsť GO IDE KOD kde ho nájdem? Dak

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po aktivácii Magio GO dostanete notifikačnú správu (SMS/email) s vaším GO ID.

Registrácia a prihlásenie do Magio GO

1. Po objednaní služby počkajte na doručenie SMS s GO ID kódom, ktorý použijete pri registrácii.
  2. V aplikácii Magio GO cez mobil, tablet alebo v PC na stránke www.magiogo.sk/registracia vyplňte formulár:
    • Zvoľte si Používateľské meno.
    • Zvoľte si prihlasovacie Heslo. Heslo musí obsahovať aspoň 6 znakov, 2 číslice a 2 písmená.
    • Uveďte váš e-mail pre overenie používateľa.
    • Do kolónky ID kód zadajte GO ID kód z SMS/e-mailu, ktorý ste prijali po zriadení služby (TV zákazník môže použiť MSTV ID alebo TV ID kód z faktúry)
  3. Po dokončení registrácie sa môžete prihlásiť s vytvoreným účtom (užívateľským menom a heslom) na stránke www.magiogo.sk alebo priamo v mobile či v tablete cez aplikáciu Magio GO.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar